Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Wojtczak, legenda telewizji nie widziała męża 30 lat. W końcu poznała prawdę o zaginionym ukochanym
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.11.2019 11:13

Edyta Wojtczak, legenda telewizji nie widziała męża 30 lat. W końcu poznała prawdę o zaginionym ukochanym

mąż
Fot. CLIFT96 youtub.com

Mąż znanej polskiej spikerki któregoś dnia, wiele lat temu, po prostu zniknął. Kobieta jednak o nim nie zapomniała, nigdy nie przestała go kochać. Chociaż w małżeństwie nie zawsze dobrze się powodziło, Edyta Wojtczak przez trzydzieści lat nosiła nazwisko męża, licząc na jego powrót. Prawdę o jego losie poznała dopiero po latach.

Edyta Wojtczak i jej mąż Michał Szymański, chociaż poznali się w pracy, w rzeczywistości byli z zupełnie innych światów. Ostatecznie, chociaż ich małżeństwo nie było szczęśliwe, kobieta czuła do partnera przywiązanie i jego nagłe zniknięcie było dla niej ciosem. Kiedyś znała ją cała Polska, dzisiaj kobieta żyje bardzo skromnie, bardzo cicho.

Mąż Edyty Wojtczak zniknął

Praca w telewizji pochłaniała kobiecie całe życie, stała się jej jedynym zajęciem i pasją. Nic dziwnego, że właśnie tam poznała mężczyznę, z którym potem miała się związać. Podczas gdy ona była cicha i spokojna, Michał Szymański lubił huczną zabawę i towarzystwo pięknych kobiet.

mąż

W telewizji pracowała od końca lat 50.

Tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego w 1981 roku, wówczas już mąż spikerki wyjechał z kraju. Mężczyzna uciekał, miał nieuregulowany stosunek do służby wojskowej, bał się reperkusji. Najpierw wyjechał do Wielkiej Brytanii, potem przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Nigdy nie wrócił do ojczyzny.

Co się stało z mężem Edyty Wojtczak?

Mąż Edyty Wojtczak zmarł na emigracji, pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Jak podaje pomponik.pl, Szymański nie poradził sobie z życiem na emigracji. Smutki leczył alkoholem, co go ostatecznie zgubiło. Wiele lat przed śmiercią zerwał kontakt z żoną, ona jednak o nim nie zapomniała. Ciężko przeżyła jego ucieczkę z Polski i nigdy nie odcięła od niego.

Dzisiaj była spikerka prowadzi bardzo proste życie. Chce żyć jak normalna emerytka, nie interesują ją rozmowy z mediami. Chociaż jej mąż mógł zniknąć z pamięci niektórych, ona nigdy go nie zapomni. Chociaż od dekad go nie widziała, to wciąż nosi jego nazwisko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Wraz z Janem Suzinem złożyła Polsce życzenia noworoczne między innymi w 1980 roku.

mąż

Z telewizją pożegnała się w 1996 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularna odzieżówka znika z rynku. 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. Pozytywna Dominika Gwit pozuje w liściach. Fani: „Jesieniara, wariatka”
  3. Emerytura Krystyny Loski jest głodowa. Legenda telewizji musi liczyć na pomoc sławnej córki
  4. Kuba Wojewódzki twierdzi, że został „podwójnie ojcem”. Czy właśnie potwierdził związek z Anną Muchą?
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródła: pomponik.pl, wiesz.name