Mąż trwał przy swojej żonie przez 67 lat małżeństwa. Ich historia, to historia o prawdziwej miłości, która nigdy nie słabnie i nie przemija, a w którą coraz trudniej jest nam wierzyć. Wciąż jednak zdarzają się takie pary, te starsze, z imponującym stażem związku, które sprawiają, że możemy odnaleźć w sobie nadzieję na to, że uczucie może być jak z bajki. 

W dzisiejszych czasach rozwody są coraz popularniejsze, a ludzie biorą je po coraz krótszym czasie od wstąpienia w związek małżeński. Czasem więc jest nam po prostu trudno wyobrazić sobie, jak to jest żyć z jedną osobą przez całe, długie życie. Ci mąż i żona byli jednak związani w sposób, którego nic nie mogło rozłączyć. 

Mąż i żona na zawsze razem

Floyd i Violete Hartwing byli w związku od czasu II Wojny Światowej, w której mężczyzna brał udział, służąc w amerykańskiej marynarce. Ślub wzięli, gdy po wojnie mężczyzna był na przepustce, w 1947 roku. Mieli trójkę dzieci i ranczo w Kalifornii. Pomimo bardzo zaawansowanego wieku — Floyd miał lat 90, a Violete 89 — małżeństwo upierało się przy tym, by być maksymalnie niezależnymi, między innymi, mieszkać samotnie.

mąż
Fresno Bee, YouTube

Małżeństwo było nierozłączne przez 67 lat i takie pozostało nawet w obliczu śmierci.

Chociaż zmagali się z wieloma poważnymi problemami ze zdrowiem, każda przeszkoda na ich drodze tylko jeszcze bardziej wzmacniała ich więź. Mąż kobiety, który wówczas ledwo mógł chodzić bez asysty, powiedział:

— Ja czuję się dobrze, wyleczcie ją! — kiedy lekarze poinformowali go, że zostały mu dwa miesiące życia. 

Miłość jak z filmu

Para była nierozłączna, od kiedy mąż zakończył swoją służbę wojskową. Pomimo wszelkich trudności, w ciągu niemal siedemdziesięciu wspólnie przeżytych lat, małżeństwo tylko coraz bardziej się do siebie zbliżało. Jak się okazało, wobec takiej potęgi miłości nawet śmierć okazała się bezsilna. 

Floyd odszedł z tego świata w wieku lat 90. Niedługo później, córka tego kochającego małżeństwa zrozumiała, że jej rodzice naprawdę nie mogli żyć bez siebie. Violete zmarła zaledwie kilka godzin po mężu. Jak mówią ich dzieci — tak musiało być. Żadne z ich rodziców nie chciałoby żyć bez tego drugiego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA TEJ NIEZWYKŁEJ PARY:

mąż
Fresno Bee, YouTube

Violete i jej mąż Floyd pobrali się w 1947 roku. 

mąż
Fresno Bee, YouTube

Jeszcze nie jako małżeństwo, w czasie IIWŚ para wymieniła setki listów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyższa płaca minimalna uderzy w dzieci. Maluchy zostaną bez pieniędzy
  2. Piękna gwiazda wzięła ślub na Hawajach. Pokazała męża, a fanki oszalały na jego punkcie
  3. Własnoręcznie wykonał pierścionek zaręczynowy. Gdy pokazał go w internecie, wszyscy zaczęli współczuć jego narzeczonej
  4. Jamnik skrzyżował się z Golden Retrieverem. Ich szczeniak wygląda bardzo dziwnie, ale i uroczo
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

źródła: youtube.com

Poprzedni artykułJak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z butów? 5 niezawodnych sposobów
Następny artykułCórka Pauliny Sykut. Gwiazda Polsatu pierwszy raz pokazała twarz Róży, jest śliczna
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego