Mąż skutecznie utrudniał karierę jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Okazuje się, że Pola Raksa, która do dzisiaj uznawana jest za ikonę PRL-owskiego kina na własnej skórze, doświadczyła zdrad i płomiennych romansów swojego męża. Życie prywatne odtwórczyni roli Marusi w końcu przestało być owiane tajemnicą.

Do zdjęć Poli Raksy w dalszym ciągu wzdycha miliony Polaków. Pomimo że z show-biznesu i występów na wielkim ekranie zrezygnowała już lata temu, zainteresowanie jej osobą zdecydowanie nie słabnie. Niepodważalne jest, że Raksa bardzo mocno strzeże swojej prywatności. Jednak pewne szokujące fakty dotyczące jej małżeństwa, jakiś czas temu ujrzały światło dzienne.

Mąż Poli Raksy utrudniał jej karierę

Apolonię (tak naprawdę nazywa się Pola Raksa) kochali dosłownie wszyscy. Światowa kariera stała przed nią otworem, a fani wróżyli jej ogromny sukces. Jednak przepiękna blondynka, będąca ulubienicą mężczyzn miała dla siebie przygotowany nieco inny plan.

Mąż
facebook.com @p.raksa.nieoficjalny.album

Do Poli Raksy wzdychali mężczyźni na całym świecie. 

Okazuje się, że satysfakcji oprócz kariery nie przyniosło jej również życie prywatne. Przypomnijmy, że Pola Raksa w latach 1964–1970 była żoną operatora Andrzeja Kostenki. Owocem ich ogromnej miłości był syn Marcin. Jakiś czas temu w serwisie film.interia.pl pojawiły się szokujące wspomnienia modelki Ewy Frykowskiej i amerykańskiego producenta filmowego Gene Gutowskiego.

– Kostenko nigdy nie był typem wiernego męża. Na dodatek był o swą żonę zazdrosny, utrudniając jej granie miłosnych scen – czytamy w serwisie film.interia.pl

 

 

 Z kim jeszcze związana była Pola Raksa?

Na początku lat 80 Raksa związana się z młodszym o 11 lat Bogusławem Lindą. Aktor w szybkim czasie zamieszkał u niej, a ta decyzja zdecydowanie nie przypadła do gustu jej dorastającemu synowi.

Linda traktował ja jak właścicielkę mieszkania, w którym niekiedy sypia. Finalnie Pola Raksa postanowiła pozbyć się niechcianego lokatora. Następnie aktorka związała się jeszcze z reżyserem Markiem Piwowskim, ale i ten związek rozpadł się w dość szybkim tempie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
instagram.com @ferdydurkes

Mąż kobiet utrudniał jej karierę aktorską. 

Mąż
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa na własnej skórze przekonała się, czym jest zdrada ukochanej osoby. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Kupiła test ciążowy. Komentarz pracownicy apteki zapamięta do końca życia
  3. Chłopiec przyszedł pożegnać się ze swoją nieuleczalnie chorą siostrzyczką. Zdjęcie łamie serce
  4. Terapeuta par: „W ciągu 10 minut potrafię ocenić, czy małżeństwo przetrwa. Zawsze się sprawdza”
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułKiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
Następny artykułJak chronić skórę przed smogiem? 5 niezawodnych składników
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.