Mąż dowiedział się, że jego ukochana od dłuższego czasu ma romans. Pomimo ogromnego bólu, wiedział, że nie może przejść obok tego obojętnie. Powalającego prezentu urodzinowego, który od niego dostała, nie zapomni do końca życia. Czy zdradę można ukryć? Oczywiście. Jednak tez mężczyzna poznał prawdę, a na powiadomienie żony poczekał do jej urodzin.

Zdrada ukochanej osoby pozostawia po sobie ranę, która za każdym razem przypomina, że sytuacja taka może się powtórzyć. To właśnie dlatego małżeństwa, w których jeden z partnerów dopuścił się niewierności, zwykle nie są w stanie wrócić do poprzedniej relacji. Odbudowanie zaufania to ciężka praca, która wymaga zaangażowania obydwu stron. Niekiedy jednym wyjściem jest odejście… oraz zemsta, której partner nie zapomni do końca życia.

Mąż odkrył, że jego ukochana ma romans 

Mężczyzna swoim wstrząsającym wyznaniem podzielił się na jednej z grup na Facebooku. Słowa, które padły w jego krótkim wpisie wywołały istne poruszenie. Oprócz cennych wskazówek na przyszłość zdradzony partner otrzymał też ogrom wsparcia, którego naprawdę potrzebował.

Nigdy nie sądziłem, że kryzys w małżeństwie zacznie mnie bezpośrednio dotyczyć. Przecież w związku jesteśmy, a w zasadzie… byliśmy od 15 lat. Co mogło pójść nie tak? Zdrada, no przecież- rozpoczął mężczyzna.

Jak sam przyznaje, od dłuższego czasu przeczuwał, że ten kulminacyjny moment w końcu nadejdzie. Jego ukochana coraz więcej czasu spędzała w pracy, była rozkojarzona, a dotknięcie jej telefonu za każdym razem wywoływało burze i oskarżenia o brak jakiejkolwiek prywatności.

Czy zemsta ma słodki smak?

Mąż, który odnalazł niepodważalne fakty świadczące o niewierności wybranki swojego serca, twierdzi, że tak.

-O tym, że ma romans z kolegą z pracy, dowiedziałem się zupełnie przypadkowo. Co ciekawe, było to dokładnie 2 tygodnie przed jej 43 urodzinami. Najwidoczniej właśnie w taki sposób u kobiet objawia się kryzys wieku średniego. Bolało niewyobrażalnie, ale nie mogłem tego zostawić. Znam ją na wylot i wiem, że ona też by mi nigdy nie opuściła- dodał.

Zastanawiacie się, co zrobił mężczyzna? W pięknym pudełku wręczył jej… przygotowany pozew o rozwód. Na dołączonej niewielkiej karteczce widniała informacja, że zmienił wszystkie piny do swoich kart, których od lat używała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
unspalsh.com @ninovisalli

Mąż odkrył, że jego ukochana ma romans. 

Mąż
unsplash.com @freestocks

Prezent, który otrzymała zwalił ją z nóg. 

Mąż
unsplash.com @alvaroserrano

Przygotował dla niej pozew o rozwód. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie
  4. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  5. Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

 

Poprzedni artykułChihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
Następny artykułSarsa zmieniła wygląd. Ma ciemne włosy i grzywkę, wygląda, jak inna osoba
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.