Mąż musiał poddać się kwarantannie, tak samo jak… 2,5 tysiąca mieszkańców pewnego miasteczka. Wszystko przez zdradę żony, która prawdopodobnie doprowadziła do tragedii. Nieodpowiedzialne zachowanie namiętnej pary zostanie z pewnością ukarane.

Mąż został zdradzony przez swoją żonę. Nie dość, że musiał znieść świadomość, że ukochana przyprawiła mu rogi, to jeszcze zaryzykowała zarażeniem go koronawirusem. I nie tylko jego – całe miasteczko zostało objęte kwarantanną.

Mąż nie mógł się pozbierać

Romans żony i jej kochanka przyniósł konsekwencje nie tylko im obojgu, ale całemu miasteczku. Kobieta wróciła prosto z Hiszpanii do swojego miasta Selvy, położonego w Argentynie. Prowadziła tam normalne życie, miała męża i dom. Po powrocie nie mogła powstrzymać się od spotkania ze swoim kochankiem. Mimo że poinformowała mężczyznę, że mogła zarazić się w Hiszpanii koronawirusem, nie powstrzymało to tych dwojga od rzucenia się sobie w ramiona.

Para spędziła upojną noc razem. Kobieta nie miała żadnych objawów, czuła się bardzo dobrze. Nie robiąc sobie nic z tego, że mogło dojść do zarażenia, mężczyzna zorganizował u siebie grilla, na którego zaprosił 20 swoich przyjaciół. Żaląc się swoim znajomym, przyznał, że spędził noc z kobietą, która, nie dość, że jest mężatką, to mogła być nosicielką koronawirusa.

  1. Napluli ekspedientce w twarz, mówili, że mają koronawirusa. Porażające nagranie z osiedlowego sklepu
  2. Ogromny wzrost zarażeń. Zakaz wychodzenia z domu bez zakrytych ust i nosa u sąsiada Polski
  3. Wakacje 2020 skrócone przez koronawirusa? Premier odpowiada, już wiadomo, co się stanie

Reakcja znajomych była błyskawiczna

Przytomni znajomi natychmiast powiadomili odpowiednie służby o zaistniałej sytuacji. W kwarantannie zamknięto kobietę, jej męża, kochanka i całą ludność miasteczka Selva, czyli łącznie 2,5 tysiąca osób. Naturalnie, przeprowadzono testy na obecność koronawirusa u kobiety i niestety wyszły one pozytywnie. Tak samo jak u jej męża i kochanka. 

Mieszkańcy miasta są przerażeni konsekwencjami nieodpowiedzialnego zachowania pary. Gubernator prowincji Santiago del Estero wstawił na Twitterze filmik opustoszałego miasta. We wpisie apelował o dostosowanie się do kwarantanny, żeby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Możemy się tylko domyślić, jak potężne wyrzuty sumienia dręczą parę kochanków, którzy za sprawą swojej bezmyślności narazili całe miasto, swoich bliskich i przyjaciół. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
tweeter.com/ Gerardo Zamora

Miasto opustoszało. Wszyscy siedzą w domach. Wśród mieszkańców na pewno znajdzie się ktoś, kto zaraził się podczas grilla u kochanka mężatki.

mąż
pexels.com/ Katie Salerno

Żona i jej kochanek swoją namiętność naruszyli bezpieczeństwo 2,5 tysiąca ludzi.

Opustoszałe miasteczko Selva. W Argentynie zanotowano już 100 przypadków zachorowania na koronawirusa. Trzy osoby umarły, trzy udało się wyleczyć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  2. Pasażerowie autobusu PKS poszukiwani. Kierowca był zakażony koronawirusem, pilny apel
  3. Katarzyna Dowbor wyremontowała dom skrajnie biednej rodziny. Matka z dwójką synków nie miała nawet toalety
  4. Nauczyciel nawet w czasie kwarantanny wiele wymaga? Wszyscy rodzice powinni poznać zasady lekcji online
  5. Sklepy w centrach handlowych otwarte wbrew zakazom? Właściciele zmuszeni do otwierania lokali
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: fakt.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl