Mąż miał kochankę. Niestety, żona prawdy dowiedziała się w najgorszy możliwy sposób, bo przez portal społecznościowy. Jakby tego było mało, najbardziej szokująca informacja dotyczyła tożsamości kochanki. Żona była wstrząśnięta.

Mąż zdradził swoją żonę. O tym okropnym występku jego małżonka dowiedziała się przez przypadek. Najbardziej wstrząsnął nią fakt, kto okazał się być wybranką jej męża.

Mąż był ideałem

Danuta i Mirek mieli dość poukładane życie. Danka zaszła w ciążę dość wcześnie i od razu wyszła za Mirka. Jako młode małżeństwo byli szaleni – kiedyś w przypływie uczucia, zrobili sobie takie same tatuaże na nadgarstkach, ależ to było romantyczne! Niedawno ich śliczna córka Emilia kończyła 17 lat. Dziewczyna tryskała energią i pomysłami. Rodzice martwili się, czy w końcu zdecyduje się na konkretne studia.

Emilia poznała nową koleżankę na zajęciach gimnastyki artystycznej. Piękna Maja osiągnęła już w tej dziedzinie spore sukcesy. Długowłosa i długonoga koleżanka często wpadała do domu Emilki na lunch, albo grilla. Dziewczyna stała się wręcz stałym gościem domu i nie mogło jej zabraknąć na żadnym rodzinnym wydarzeniu. Danuta zaczęła zauważać, że nastolatka często rozmawia z jej mężem. Nic dziwnego, oboje zawodowo zajmowali się sportem.

 1. Sytuacja jest bardzo zła, zmarło 6 osób, ofiar może być więcej. RCB właśnie przekazało wiadomość
 2. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat, dziś szczególny dzień. Każdy z nas powinien wiedzieć
 3. Pamiętacie dziewczynkę, która wygrała „Mam Talent”? Dzisiaj jest już nie do poznania, bardzo się zmieniła i wielu może jej nie poznać

Prawda okazała się być okrutna

Życie seksualne małżeństwa było na przeciętnym poziomie. Ich bliskość była rzadka, ale za to intensywna. Danuta nie spodziewałaby się, że jej mąż mógłby posunąć się do zdrady. Pewnego poranka, przy śniadaniowej kawie córka odpaliła swojego Facebooka na telefonie, pokazywała zdjęcia koleżanek z grupy gimnastycznej. Razem z mamą zaczęły przeglądać portal, nowe przepisy, trochę polityki i nagle… Maja. Na tym zdjęciu obie zawiesiły wzrok.

– Co za seksowna dziewczyna – pomyślała Danka, nie bez zazdrości.

Maja zasłaniała swoje ciało kołdrą, wyglądało to tak, jakby zakrywała nagość. Pod pościelą widać było czyjeś ciało. Spod kołdry wystawała dłoń. Danka przyjrzała się dokładniej i zbladła. Na nadgarstku mężczyzny widniał znajomy jej tatuaż. Kobieta dosłownie straciła dech. Wtedy zrozumiała, że jej mąż ją zdradził. Przypadkowe zdjęcie ujawniło całą prawdę. Zrobił to z 19-latką, przyjaciółką swojej córki. Jak się okazało, Emilka nie miała o tym pojęcia. Obie z mamą już na zawsze straciły zaufanie i szacunek do Mirka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
Fot. Katie Salerno, Pixels.com

Zdrada z młodszą to strach każdej kobiety będącej w małżeństwie z dłuższym stażem. Jednak w tym przypadku Mirek wybrał sobie dziewczynę o wiele młodszą. Mogłaby być jego córką!

mąż
pixabay.com, rawpixel

Rozwód był jedynym wyjściem. Danka nie umiała wybaczyć swojemu mężowi. Dużo wsparcia dostała także od swojej zawiedzionej córki.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Wojciech był nad polskim morzem. „Miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi”
 2. Córka Agaty Mróz ma już 12 lat. Skóra zdjęta z matki, dziewczynka ma ambitne plany
 3. Adele najpierw schudła ponad 40 kg, a teraz jeszcze zmieniła fryzurę. Przecieramy oczy ze zdumienia, co za zmiana
 4. Nie do wiary, jak na badanie ginekologiczne przychodzą niektóre pacjentki. Brak higieny to dopiero początek
 5. Od uderzenia dzielą nas godziny. Wprowadzono pomarańczowy alert
 6. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
 7. Kobieta za namową lekarzy piła 3 litry wody dziennie przez miesiąc. Efekty okazały się spektakularne
 8. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułJuż od jutra nadciąga gwałtowna zmiana. Polacy muszą się przygotować
Następny artykułUczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.