Mąż latami znęcał się nad żoną. Nie okazał żadnej skruchy, w jego skrzywionym umyśle miał pełne prawo zrobić to, do czego się dopuścił. Trudno zrozumieć, jak ktokolwiek może być aż takim potworem. Rodzina kobiety nie może sobie podarować, że nie udało im się na czas zareagować.

Przemoc domowa jest straszną tragedią, która dotyka mnóstwo kobiet na całym świecie. W dodatku mnóstwo mężczyzn uważa, że ma prawo dopuszczać się takich działań. Postrzegają kobiety jako swoją własność i traktują je jak służące. Tak było i w tym przypadku. Mąż tej kobiety był z pozoru normalnym człowiekiem. Nikt nie przewidział tragedii, która wydarzyła się na przedmieściach Sydney. 

Mąż, który był potworem

To, co wydarzyło się 6 lat temu na spokojnych przedmieściach Sydney, jest najgorszym koszmarem, jaki można sobie wyobrazić. 32-letnią Parwinder Kaur zamordował jej mąż, 41-letni Kulwinder Singh. Kobieta została zanurzona w benzynie i podpalona. Kobieta umierała w cierpieniach, mając ciężko poparzone 90% powierzchni ciała. 

mąż
mirror.co.uk

Parwinder zginęła straszną śmiercią. 

Jak opowiedział brat Parwinder, mąż kobiety był potworem, Traktował swoją żonę jak służącą, nie okazując jej ani odrobiny szacunku, pomiatając nią i nie pozwalając jej na usamodzielnienie się. Kiedy kobieta już nie żyła, powiedział jej bratu — To jest moja żona i mogłem robić, co tylko chciałem. Jeśli chciałem ją uderzyć, to mogłem to zrobić.

Jak doszło do tragedii?

Według opinii rodziny, do tragedii doszło, ponieważ kobieta chciała usamodzielnić się od kontrolującego ją męża. W sądzie jej brat zeznał, że mąż Parwinder był tyranem, traktującym żonę jak służącą i wyżywającym się na niej. Chciał mieć kontrolę nad każdym aspektem jej życia. Do szału doprowadziło go, kiedy dowiedział się, że żona wpłaciła zarobione przez siebie pieniądze na własne konto. 

mąż
mirror.co.uk

Mało kto wiedział o tym, co naprawdę działo się w ich domu. 

Mąż Parwinder nie działał pod wpływem emocji, to nie była zbrodnia w afekcie. Kobieta została zamordowana rok później. Mężczyzna długo musiał planować, co chce jej zrobić. Jak zeznali sąsiedzi, któregoś dnia wybiegła z domu, płonąc i krzycząc, w kuli ognia. Mąż biegł za nią, ale nie było widać, by jakkolwiek próbował pomóc.

mąż
mirror.co.uk

Jego sprawa jeszcze nie opuściła sądu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przechodząc na emeryturę w konkretnych miesiącach możesz dostawać dużo mniej pieniędzy
  2. Mama Anny Kalczyńskiej w żałobie. Nie żyje jej mąż, słynny aktor
  3. Mąż przez przypadek nagrał swoją żonę, gdy opiekowała się dzieckiem. Nie mógł uwierzyć w to, co widzi
  4. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  5. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”
  6. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI 

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułSzkoły we Francji ograniczają spożycie mięsa. Dzieci dostaną wegetariańskie posiłki
Następny artykułPrzemek Kossakowski był na życiowym zakręcie: „Rozwiodłem się, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego