Mąż zdradzał żonę z jej przyjaciółką. Zaczęło się od niewinnego flirtu. Pewnego dnia poprosiła go o pomoc przy aucie, później widzieli się wiele razy. Gdy żona była w delegacji, kobieta wpadła pod pretekstem i użyła wszystkich swoich mocy, by mężczyzna się na nią rzucił. Oboje nie wiedzieli, że żona wróci wcześniej, a zemsta, jakiej się podejmie w emocjach, będzie ich sporo kosztowała.

Mąż czuł się bezkarnie. Pozwolił sobie na chwilę zapomnienia, bo tak naprawdę już długo czekał, by przyjaciółka żony w końcu zrobiła pierwszy krok w kierunku zbliżenia. Nie chciał zdradzać żony, ale nie umiał zapanować nad pożądaniem. W atencji koleżanki widział idealną wymówkę. Gdyby tylko wiedział, ile ten jeden wybryk będzie go kosztował, najpewniej nawet nie otworzyłby jej drzwi.

Mąż zdradzał żonę z przyjaciółką – gorzko tego pożałował

Nakryci na zdradzie w sypialni. Brzmi jak z banalnego żartu. Jednak w tamtej chwili mężczyzna nie za bardzo się zastanawiał, gdzie właśnie idzie popełnić błąd życia. Po prostu czuł się wspaniale z powodu, że został uwiedziony, mieszkanie było wolne, a przyjaciółka jego żony niebywale piękna.

Gdy otworzył drzwi, poczuł dreszcz na całym ciele. Wiedział, że kobieta wykorzysta okazję, że został sam w domu. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że kontrahent jego żony podpisał umowę dzień wcześniej, a ona właśnie wyruszyła pociągiem w podróż powrotną do domu. Postanowiła zrobić mu niespodziankę i po drodze kupić sushi i szampana, by świętować jej zawodowy sukces.

  1. Pamiętacie Piotrusia z „Kogla-mogla”? Niesamowite, jak potoczyły się jego losy
  2. Kuriozalna wpadka w „Klanie”. Jakim cudem nikt nie zauważył błędu przed emisją?
  3. Daniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Zemsta przez telefon w 5 minut

Drzwi do mieszkania były lekko uchylone, a dźwięki mówiły same przez się. Kobieta była przekonana, że stosunek odbywa jej nastoletnia córka, przerażona wpadła do sypialni i zobaczyła w namiętnym splocie Kaśkę – przyjaciółkę od szkolnej ławki i swojego ukochanego od 20 lat męża. Krew uderzyła jej do głowy, odruchowo, chwyciła po telefon, by utrwalić tę żenującą chwilę.

Przyłapani natychmiast rzucili się w jej kierunku, później cofnęli się, by zakryć swoje nagie ciała. W te kilka chwil kobieta miała już gotową wiadomość:

-ładni ci nasi małżonkowie – napisała w SMS-ie do męża swojej ukochanej przyjaciółki.

To jednak było za mało. Niecałe 5 minut później zdjęcie dwojga zdrajców znajdowało się we wszystkich social-mediach. Ale tylko przez kilka minut. -Kto ma zobaczyć, ten zobaczy – pomyślała kobieta i usunęła zdjęcie. Jednak tych kilka minut było ogromnym upokorzeniem dla jej męża i przyjaciółki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
fot.pixabay.com – Pana Kutlumpasis

Straciła nie tylko męża, ale też przyjaciółkę.

mąż
Fot. unsplash.com

Mężczyzna nigdy nie czuł się tak upokorzony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie
  2. Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem
  3. Kto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
  4. Tomasz Dedek obchodzi dziś 63. urodziny. Czego życzycie aktorowi?
  5. Komunikat ministerstwa w sprawie nowo narodzonych dzieci. Rodzice mają 21 dni
  6. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

 

Poprzedni artykułJacek Wójcik pokazał syna. Piotrek wygląda jak kopia taty, bohater ”Kólowych życia” pęka z dumy
Następny artykułCzy wierzysz w przyjaźń damsko-męską?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.