Mąż, który był w delegacji, postanowił za pomocą poczty kwiatowej wysłać piękny bukiet. Kiedy odebrała go jego żona, nie mogła wyjść z podziwu. Zachwyt kobiety nie potrwał jednak długo. Kiedy przeczytała liścik, dotarło do niej, że ten romantyczny gest wcale nie był wymierzony w jej kierunku, a w kierunku Sebastiana. Ich 10-letniego psa.
 
Mąż tej kobiety bardzo lubił robić jej niespodzianki, ale ta, zaskoczyła ją na tyle, że postanowiła podzielić się nią na Facebooku. Piękne kwiaty, które kurier dostarczył pod same drzwi domu, tym razem były przeznaczone dla innego członka rodziny. 
 
 
Mąż i poczta kwiatowa

Mało co cieszy tak, jak niespodziewany bukiet kwiatów od ukochanego. Nic więc dziwnego, że kiedy Debbie Cardone zobaczyła przed swoimi drzwiami ten piękny, kolorowy i pachnący upominek, bardzo się ucieszyła. Ku jej zdziwieniu, nie był on przeznaczony dla niej. Wszystko wyjaśnił załączony liścik. 

Trzymaj się Sebastian, na pewno bardzo szybko wrócisz do zdrowia. Pozdrawiam, tata – widniało na karteczce dołączonej do kwiatów od męża. Okazało się, że bukiet był przeznaczony dla ich 10-letniego psa i zapoczątkował niesamowity bieg wydarzeń. 

  1. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Nowe zgony i zakażenia w Polsce
  2. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  3. Andrzej Duda podpisał ustawę. Wielu Polaków w końcu odetchnie z ulgą

Mąż wysłał kwiaty dla psa

Kobieta postanowiła podzielić się nietypowym podarunkiem od męża w mediach społecznościowych. Okazało się, że mężczyzna, który przebywał w delegacji, chciał w ten sposób poprawić humor swojemu psu Sebastianowi, który wracał do zdrowia po skomplikowanej operacji kolana. To jednak nie koniec historii. 

Ciekawym pomysłem taty, postanowiła podzielić się na Twitterze córka mężczyzny. Wtedy do Sebastiana zaczęło napływać coraz więcej bukietów i życzeń powrotu do zdrowia. Na szczęście Debbie też otrzymała długo wyczekiwane kwiaty, choć tym razem nie od męża. Firma, która dostarczała pachnące podarunki, dowiedziała się o akcji i postanowiła zrobić kobiecie niespodziankę. Trzeba przyznać, że historia tej rodziny robi wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
Fot. Debbie Cardone, Facebook

Mąż kobiety postanowił wysłać do domu kwiaty. Okazało się, że bukiet był przeznaczony dla ich psa. 

mąż
Fot. Debbie Cardone, Facebook

Kiedy internauci dowiedzieli się o nietypowym podarunku, Sebastian zaczął otrzymywać coraz więcej bukietów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię
  2. Kiedy spotkamy się swobodnie w większej grupie znajomych? Padł jeden warunek
  3. Będą ogromne zmiany w 500 plus? Pieniądze miałyby trafić na konto, ale nie rodziców
  4. Corgi ma niesamowity zwyczaj przy jedzeniu. Jego pani nie może powstrzymać śmiechu, nagrała go
  5. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Ma długie, platynowe włosy. Wygląda zjawiskowo
  6. Sylwester Latkowski miał być rano gościem Radia Zet. Do rozmowy jednak nie doszło. Prowadząca wyszła ze studia

źródło: pl.newsner.com

Poprzedni artykułAnna Korcz z „Na Wspólnej” o swojej sytuacji przez koronawirusa: „Nie mam za co żyć”
Następny artykułModny look bez wydawania fortuny? Sprawdź, jak robić zakupy ze zniżkami!
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.