Mąż Danuty Martyniuk to prawdziwy król disco polo. Kobieta jednak nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest być żoną Zenka Martyniuka, jednego z najpopularniejszych muzyków w kraju.
Błysk fleszy, czerwone dywany i ścianki. Sława wymaga wielu poświęceń a jej kulisy nie zawsze są tak piękne, jak mogłoby nam się wydawać. Łatwo nie mają również drugie połówki gwiazd. Co kiedy twój mąż jest jednym na najpopularniejszych muzyków w kraju? Danuta Martyniuk zdradziła, jak to jest być żoną króla disco polo.

Żona Zenka Martyniuka

Żona Zenka Martyniuka ostatnio zabłysnęła podczas premiery filmu Zenek. Miłość, zabawa, disco-polo. Kobieta skradła uwagę fotoreporterów swoją kreacją i niezwykłą elegancją.

Film, którego głównym bohaterem jest mąż Danuty Martyniuk, lider grupy Akcent, odbił się ogromnym echem. Jednak to o pięknej żonie muzyka, na drugi dzień, rozpisywały się wszelkie tabloidy. Wydawać by się mogło, że na salonach kobieta czuje się jak ryba w wodzie, jednak w rozmowie z Faktem wyjawia, że nie tak wyobrażała sobie sławę.

  1. Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Zginęła potrącona przez samochód

Sławny mąż

Sławny mąż, który jest na szczycie swojej kariery, to spore wyzwanie. Żona Zenka Martyniuka nie ma jednak zamiaru wybijać się na sławie swojego małżonka. Chce pozostać jego wsparciem i wcale nie zależy jej na błysku fleszy, co ujawniła w rozmowie z Faktem.

Nie stroję się dla ludzi, tylko dla siebie. Nie czuję się gwiazdą i nie chce nikogo przebijać— powiedziała — Czerwone dywany mnie peszą, wstydzę się takich publicznych wyjść. No, ale czasem muszę towarzyszyć Zenkowi, by wspierać go w ważnych momentach — możemy przeczytać w popularnym tabloidzie.

Choć wokół Danuty Martyniuk zrobiło się dość głośno, sławny mąż i nagłówki w gazetach nie zmieniają kobiety, która wciąż pozostaje niezwykle skromną osobą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
instagram.com/akcent_polska

Zenek Martyniuk to król disco-polo.

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.