Mąż kobiety, która pracuje w supermarkecie, nie krył oburzenia. Kiedy jego żona wróciła do domu cała we łzach, postanowił powiedzieć, co sądzi na ten temat. To do was, samolubni, okropni klienci! – mężczyzna w opublikowanym przez siebie poście nie przebierał w słowach. 
 
Pandemia koronawirusa sprawiła, że na oczach pracowników wielu sklepów, odbywają się iście dantejskie sceny. Jednak to, co tego dnia przeżyła w pracy żona pewnego mężczyzny, przechodzi wszelkie pojęcie. Moja żona pracuje w sklepie od 25 lat. Pracowała w święta Bożego Narodzenia i Nowym Roku, i nigdy nie widziała czegoś takiego w swoim życiu – zdradził w rozmowie z dziennikiem Mirror zdruzgotany mąż.
 
 
Mąż pracownicy sklepu apeluje do klientów
 
Sytuacja, która w ostatnim czasie ma miejsce w wielu sklepach na niemal całym świecie, to problem, który dotyka nie tylko klientów sfrustrowanych brakiem najpotrzebniejszych artykułów, ale również pracowników. Kiedy kobieta, która od 25 lat pracuje w jednym z supermarketów Tesco, wróciła do domu cała we łzach, czara goryczy jej męża się przelała. Apel mężczyzny udostępniono ponad 170 tysięcy razy, a dziesiątki tysięcy internautów poparło w komentarzach jego słowa. Czy to wystarczy, by klienci przejrzeli na oczy? Mąż wyraził swoją dezaprobatę w bardzo mocnych słowach. 
 
 
Cała sytuacja miała miejsce dokładnie tydzień temu, 15 marca. Właśnie wtedy, oburzony mąż pracownicy popularnego sklepu w Szkocji, postanowił przemówić jego klientom do rozumu. Jego post na Facebooku doskonale pokazuje, skalę paniki, w jaką popadli ludzie na niemal całym świecie, plądrując sklepowe półki i wyżywając się na kasjerach, magazynierach czy osobach odpowiedzialnych za wykładanie towaru. To, co opisał mężczyzna, wprost nie mieści się w głowach. 
  1. Jak mrozić chleb, by zachował świeżość? Wystarczy pamiętać o kilku kluczowych zasadach
  2. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  3. Dziewczyna go zostawiła. Chłopak na wizji odebrał sobie życie

To do was, samolubni, okropni klienci!

To do was, samolubni, okropni klienci! – zaczął w apelu na swoim Facebooku mąż jednej z pracownic sklepu. Co wywołało w nim taką złość? 

Jak wynika z postu opublikowanego przez mężczyznę, kiedy jego żona wróciła z pracy, zalała się łzami, tłumacząc, że właśnie przeżyła najgorszy dzień w swoim życiu. Okazało się, że klienci sklepu, w którym pracuje kobieta, wypowiadali w jej stronę obraźliwe epitety, zrzucając na nią winę za długie kolejki czy puste sklepowe półki. 

– To nie wina mojej żony! I to nie jest też wina zwykłych klientów. To wina takich idiotów jak ty, którzy na raz pojawili się w sklepie i panikują, wykupując wszelkie artykuły i robiąc zapasy, nie myśląc o ludziach, którzy też ich potrzebują – wytłumaczył dosadnie w swoim wpisie mąż kobiety. 

Mężczyzna w ostrych słowach zwrócił również uwagę na to, że pracownicy sklepów są w znacznie większej mierze narażeni na zakażenie koronawirusem, gdyż codziennie obsługują setki, a nawet tysiące osób i każdy, kto wybiera się na zakupy, powinien okazać im jak największą wdzięczność oraz empatię, ponieważ pracują dla całego społeczeństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż kobiety, która pracuje w sklepie, napisał na swoim Facebooku, co sądzi o jego klientach, nazywając ich samolubnymi i okropnymi. 

mąż
Fot. John Cameron, Unsplash

Kolejki w sklepach potrafią ciągnąć się całymi alejkami. Pracownicy sklepów są zmęczeni i narażeni na zagrożenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
  3. Sklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka
  4. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  5. Ponad 22 tys. Polaków wróciło do kraju. Akcja #LOTdodomu przyniosła taki efekt w 7 dni
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

źródło: boredpanda.com

Poprzedni artykułPies zobaczył śmierć Mufasy w „Królu Lwie”. Jego reakcja jest niewiarygodna
Następny artykuł22-latka zarażona koronawirusem zdradza, jak walczy o zdrowie. Czuje się dużo lepiej, jej porady są bardzo cenne
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.