Mąż złapał Katarzynę Cichopek za biust, podczas spaceru w miejscu publicznym. Mężczyzna nie mógł oderwać rąk od pięknej żony na oczach wielu przechodniów. Jej reakcja była błyskawiczna i dla wielu także zaskakująca. Pomimo upływu lat wciąż jest między nimi chemia.

Mąż Katarzyny Cichopek od ponad dekady jest jej największym adoratorem. Marcin Hakiel poślubił aktorkę M jak Miłość w 2008 roku i od tamtej pory jest w niej zakochany bez pamięci. Pomimo trudów codzienności wciąż pamięta o tym, aby czuła się podziwiana. Swoje uczucia postanowił okazać jej podczas spaceru w Gdyni. 

Mąż Katarzyny Cichopek złapał ją za biust

Ostatnie miesiące były dla małżeństwa niezwykle wymagające. Kasia i Marcin występują w powracającym po latach programie TVP Czar Par, a poza tym mają też mnóstwo innych obowiązków. Aktorka musiała łączyć pracę w teleturnieju z grą w M jak Miłość, przez co często nie było jej w domu. Intensywny czas para wynagrodziła sobie wyjazdem do Gdyni.

mąż
instagram.com/katarzynacichopek

Podczas jednego z rodzinnych spacerów Marcin Hakiel na każdym kroku okazywał żonie czułość, a w pewnym momencie złapał ją za biust. Jaka była reakcja Katarzyny Cichopek? Aktorka nie zamierzała złościć się na męża. Ma dystans i ogromne poczucie humoru. Po chwilowym zdziwieniu zaczęła się śmiać i uścisnęła ukochanego.

Czym zajmuje się Marcin Hakiel?

Marcin Hakiel zajmuje się tańcem, choć lata temu wiązał swoją przyszłość z zupełnie innym zawodem. Studiował finanse i bankowość w Helsinkach, a w 2008 ukończył Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Nie zdecydował się jednak na pracę powiązaną ze swoim dyplomem, ale osiągnął za to ogromne sukcesy taneczne.

mąż
instagram.com/katarzynacichopek

Marcin Hakiel może szczycić się najwyższą międzynarodową klasą taneczną S. W 2001 roku, podczas mistrzostw świata zajął 12. miejsce, a trzy lata później osiągnął piąte miejsce w Pucharze Europy. Prowadzi własną szkołę tańca w Warszawie. Brał udział w Tańcu z gwiazdami TVN i to tam właśnie poznał swoją przyszłą żonę, z którą ma dwójkę dzieci: 10-letniego syna Adama i 6-letnią córkę Helenę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Zamordował ukochaną znanego aktora. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok
  3. Kayah miała operację plastyczną. Gwiazda wyznała, że po miesiącu zdjęto jej szwy i bandaże „Męczyłam się”
  4. Robert Gawliński w żałobie. „Nasze serca pękły i jakaś część nas umarła”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułOjciec zamachnął się nad kołyską z dzieckiem. Kot zareagował błyskawicznie
Następny artykułTata ostatni raz przytula córkę. Dziecko nie przeżyło, takie piekło zgotowała jej matka i konkubent
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.