Mąż nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy udał się ze swoją żoną po raz pierwszy na badanie USG. Młode małżeństwo marzyło o tym, aby mieć dziecko, a los okazał się dla nich aż nadto łaskawy. Na ekranie monitora w gabinecie lekarskim ukazało się nie jedno dziecko, lecz… czwórka. Takie przypadek zdarza się raz na 15 milionów! Rodzice byli niezwykle zaskoczeni. 

Małżeństwo z Kanady, Bethani i Tim Webb udali się na rutynowe badanie USG, które wykazało, że w brzuchu młodej mamy rozwija się niejedno, a 4 życie. Cała czwórka rosła jak na drożdżach, jednak rodzice nie ukrywali zdziwienia. Mąż Bethani nie sądził, że tak szybko zostanie ojcem 4 córek. 

Mąż nie mógł uwierzyć własnym oczom 

Bethani i Tim Webb, mieszkańcy Hythe w Albercie są już małżeństwem od dłuższego czasu. Zanim powiedzieli sobie sakramentalne tak, spotykali się przez dwa lata. Od zawsze marzyli o tym, żeby założyć rodzinę, dlatego też 3 miesiące po ślubie Bethani zaszła w ciążę. Mąż był niezwykle szczęśliwy na wieść o tym, że już wkrótce zostanie ojcem. 

Kiedy małżeństwo wybrało się na rutynowe badanie USG, marzyli jedynie o tym, aby usłyszeć, że ich maleństwo rozwija się prawidłowo. Jednak lekarz zaskoczył ich informacjami na temat ciąży. Okazało się, że Bethani i Tim będą mieli czworaczki. Mąż kobiety prawie zemdlał, dowiedziawszy się, że za kilka miesięcy na świat przyjdą jego 4 identyczne córeczki. 

  1. Nie żyje 22-letnia gwiazda. Miała popełnić samobójstwo, ”Jestem słaba, przepraszam”.
  2. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości
  3. Koniec ”M jak miłość”. W ostatnim odcinku widzowie pobledną, Olek zrobi najgorszą możliwą rzecz.

Przypadek 1 na 15 milionów 

Ze statystyk wynika, że taki przypadek zdarza się raz na 15 milionów. Bethani i jej mąż, mogą czuć się naprawdę wyjątkowo. Mimo początkowego zaskoczenia para była niezwykle szczęśliwa i nie mogła się doczekać spotkania ze swoimi pociechami. W 33. tygodniu ciąży młoda mama urodziła 4 śliczne, zdrowe dziewczynki. 

Poród odbył się przez cesarskie cięcie, jak to zwykle bywa podczas ciąży mnogich. Dziewczynki dostały imiona Abigail, McKayla, Grace oraz Emily. 4 siostry rosną w błyskawicznym tempie. W czerwcu tego roku będą obchodzić 4. urodziny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
facebook.com/bethani.martin

Bethani i jej mąż zaraz po ślubie zaczęli starać się o dziecko. 

mąż
facebook.com/bethani.martin

Los okazał się dla nich bardzo łaskawy, młoda mama 3 miesiące po ślubie zaszła w ciąże. 

mąż
facebook.com/bethani.martin

Badanie USG wykazało, że małżeństwo będzie miało czworaczki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażające znalezisko na Białołęce. Kobieta znalazła rozkładające się ciało
  2. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  3. Andrzej Duda poszedł na zakupy. Nagranie zdobywa popularność a internauci pytają o ceny.
  4. Dominika Gwit nie wytrzymała i zalała się łzami. ”W sercu już nie raz na przestrzeni ostatnich lat miałam żal i smutek”.
  5. Najmądrzejsze rasy psów. Już wiadomo, które psy zostawiają inne daleko w tyle
  6. Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze, tragiczne dane. Zbliżamy się do przykrego rekordu

Źródło: planetapl.life

Poprzedni artykułDziś 44. urodziny Agnieszki Chylińskiej. Czego życzycie artystce?
Następny artykułMężczyzna zauważył auto w wodzie. Straż i policja przyjechała od razu, niestety było za późno
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.