Mąż legendarnej blondynki jest od niej sporo starszy. Okazuje się, że znana na całym świecie aktorka po raz 5 stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonia zaślubin była owiana tajemnicą i odbyła się z dala od medialnego szumu i blasku fleszy. Historia związku zakochanych to idealny materiał na romantyczny film.

Aktorka od samego początku swojej kariery rozpala zmysły mężczyzn na całym świecie. Nic dziwnego, że gdy tylko ówczesny mąż zobaczył ją przed laty na jednej z imprez, zupełnie stracił dla niej głowę. Pomimo usilnych prób różnica wieku między kochankami okazała się nie do przeskoczenia. Dzieli ich bowiem 21 lat. Jakiś czas temu ich drogi ponownie się przecięły i zaprowadziły przed ołtarz.

Mąż aktorki jest od niej dużo starszy

Pamela Anderson 20 stycznia wzięła ślub, o czym poinformował The Hollywood Reporter. Na ślubnym kobiercu stanęła u boku producenta filmowego, Jona Petersa, twórcy takich hitów jak Batman, Rain man czy Narodziny gwiazdy. Ceremonia zaślubin odbyła się w tajemnicy przed mediami. Wiadomo jednak, że na uroczystości obecni byli synowie aktorki, Brandon i Dylan Lee, a także córka producenta Kendyl.

Anderson swoją popularność zawdzięcza roli ratowniczki w serialu Słoneczny Patrol. Pomimo że od tego czasu minęły wieki, w dalszym ciągu wzdychają do niej rzesze mężczyzn na całym świecie. Jednak do tej pory nie udało jej się stworzyć szczęśliwego związku. Aktorka ma za sobą 4 nieudane małżeństwa, podobnie jak jej ukochany.

Historia ich związku jest niesamowita

Okazuje się, że producent filmowy w Pameli Anderson zakochał się już kilkadziesiąt lat temu. Kiedy po raz pierwszy zobaczył ją na imprezie Playboya, całkowicie stracił dla niej głowę. Mimo że już wtedy próbowali stworzyć związek, różnica wieku między nimi okazała się zbyt dużą barierą. Pamela miała wówczas 19 lat, a Jon 40.

-Pamela nigdy nie osiągnęła pełni artystycznego potencjału. Jeszcze zabłyśnie w prawdziwy sposób. Nie kochałbym jej tak mocno, gdybym skupiał się tylko na wyglądzie zewnętrznym – wyznał mąż aktorki w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Dodaje jeszcze, że przez ostatnie 35 lat pragnął tylko i wyłącznie Pameli. To właśnie ona jest jego inspiracją i napędem do działania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
Pamela Anderson, Chuck Norris and his wife Gena O’Kelley attend the Gut Aiderbichl Christmas Market Opening on November 12, 2019 in Henndorf at Wallersee, Austria. Pictured: Pamela Anderson World Rights, No Austria Rights, No Germany Rights, No Switzerland Rights

Pamela Anderson po raz 5 wyszła za mąż.

Mąż
instagram.com @pamelaanderson

Mąż aktorki jest znanym producentem filmowym.

Mąż
instagram.com @pamelaanderson

Małżonkowie poznali się w młodości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Słynna gwiazda zdradziła, jak schudła 45 kg po ciąży. Wszystko dzięki 5 prostym zasadom
  3. Nie żyje piękna 20-letnia Polka. „Śpij spokojnie Aniołku”
  4. Syn Maryli Rodowicz, Jędrzej to przystojniak. Umawiał się ze znaną i piękną blondynką
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Źródło: plotek.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.