Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Agaty Kuleszy przerywa milczenie. ”Są rzeczy, o których nie wiedziałem przed ślubem”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 24.10.2019 11:49

Mąż Agaty Kuleszy przerywa milczenie. ”Są rzeczy, o których nie wiedziałem przed ślubem”

Instagram
Plejada on YouTube

Mąż Agaty Kuleszy postanowił skomentować sytuację, w jakiej postawił swoją żonę i córkę. Są rzeczy, o których nie wiedziałem przed ślubem, bądź nie zdawałem sobie z nich sprawy. powiedział tygodnikowi Na Żywo. Na początku miesiąca mężczyzna na Facebooku zmienił swój status związku na wdowca.

Problemy w ich małżeństwie nie są nową kwestią. Zwiększyła się jedynie ilość trafiających do mediów informacji, jako że zbliża się data czwartej rozprawy rozwodowej. Aktorka ma nadzieję, że ta będzie już ostatnią, która pozwoli jej pozostawić za sobą piekło, którym w pewnym momencie stał się związek z Marcinem Figurskim.

Kim jest Marcin Figurski?

Marcin Figurski na razie jeszcze jest mężem Agaty Kuleszy, operatorem filmowym. Chociaż kiedyś bardzo się kochali, od jakiegoś z Figurskim zaczęło dziać się coś złego. Stał się wybuchowy, zaczął flirtować w sieci z innymi kobietami. Mąż aktorki jednak reagował jedynie agresją. W pewnym momencie ta sytuacja z łamiącej serce stała się niebezpieczna.

mąż

Małżeństwo aktorki już od lat nie jest takie samo.

Po jednej z awantur Figurski trafił na policję, a Agata Kulesza postarała się o założenie Niebieskiej Karty, stanowiącej dowód na to, że w rodzinie pojawiła się przemoc. Do tej pory Agata starała się o to, by jakoś pomóc mężowi. Mężczyzna już raz trafił do szpitala psychiatrycznego, żona chciała wesprzeć go w leczeniu.

Agata Kulesza mąż

Marcin Figurski odrzucił pomoc i tuż po tym, jak od żony wpłynął pozew o rozwód, on również złożył jeden, chcąc uzyskać orzeczenie o jej winie. Według opinii psychologa, Figurski groził żonie, między innymi obcięciem jej głowy. Nic dziwnego, że aktorka obawia się o swoje i córki życie.

Przeciw Marcinowi Figurskiemu zeznawali zarówno jego rodzice, jak i córka. On jednak upiera się, że zostali zmanipulowani albo po prostu składają fałszywe zeznania. — Jestem wdowcem duchowym. Na ślubie kościelnym, który to, nawiasem mówiąc, jest nieważny, ślubowałem ‘aż do śmierci’. Więzy emocjonalne zostały zerwane. Są rzeczy, o których nie wiedziałem przed ślubem, bądź nie zdawałem sobie z nich sprawy — powiedział w rozmowie z Na Żywo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Informacja, że się rozwodzi, obiegła Polskę w marcu.

mąż

Jej mąż zmienił na Facebooku swój status związku na „wdowiec”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uważaj podczas zakupów. W popularnych sieciówkach bezczelnie cię oszukają
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Agata Duda zachwyciła w Tokio. Pierwsza Dama nigdy nie wyglądała tak modnie i stylowo ZDJĘCIA
  4. Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Media obiegła smutna wiadomość o synowej Katarzyny Dowbor. Fani są zmartwieni

źródła: pomponik.pl