Mąż kobiety, która udostępniła wzruszające nagranie, jest wśród osób walczących o życie po zarażeniu koronawirusem. Kobieta opowiada o tym, jak jej partner zmaga się z poważnymi konsekwencjami epidemii. Każdy oddech wymaga ogromnego wysiłku. Zrozpaczona żona mężczyzny apeluje o rozwagę i pozostanie w domu. 

Mężczyzna, który został zarażony koronawirusem, nie spodziewał się, że choroba ta dotknie akurat jego. 38-letni mąż i ojciec dwójki dzieci, aktualnie walczy o życie i boi się, że każdy kolejny dzień będzie tym ostatnim. Żona mężczyzny, nie mogąc opanować emocji, nagrała filmik, w którym ostrzega wszystkich przed epidemią i prosi o przestrzeganie wszelkich zaleceń. 

Mąż kobiety walczy o życie

Nikt z nas nie jest w stanie ocenić kiedy może zostać zakażony koronawirusem. Wiele osób podąża ulicami miast, nie wiedząc o tym, że są nosicielami wirusa. Choroba może nas dotknąć w każdym momencie, jeżeli nie weźmiemy na poważnie wszelkich obostrzeń i wciąż będziemy opuszczać mury naszego domu przy każdej okazji. 

Mąż pewnej kobiety z Buckinghamshire w Anglii, był sprawnym, wysportowanym mężczyzną, który nigdy nie narzekał na problemy zdrowotne. Jednak kilka tygodni temu poczuł, jak jego stan zdrowia się pogarsza. Zanim dostrzegł u siebie pierwsze objawy, już od 12 dni przebywał na przymusowej kwarantannie. Dopiero po prawie 2 tygodniach wirus dał o sobie znać. Po zrobieniu testów potwierdzono, że choroba rozwijająca się w płucach jest spowodowana COVID-19. 

  1. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła o pomoc mamę. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Kobieta błaga, aby pozostać w domu

Catherine Brown, żona mężczyzny, który został zarażony, postanowiła nagrać film. Swoim przykładem chciała uświadomić ludzi, z jak poważnym zagrożeniem mamy do czynienia. Wzruszające nagranie ukazuje zapłakaną kobietę, która błaga, by wszyscy pozostali w domu i nie narażali siebie, a także innych na niebezpieczeństwo. 

– Gdy członek rodziny walczy o życie, nic innego się nie liczy. Proszę przestańcie wychodzić na zewnątrz. Nie przekazujcie wirusa komuś innemu, nie wiem, dlaczego to nie dociera do ludzi – mówi kobieta, jak cytuje portal fakt.pl.

– Nie mogę nawet go odwiedzić, a on tak się boi. To był najgorszy tydzień w moim życiu – skarży się, nie mogąc opanować emocji.

Jak widać, koronawirus jest niebezpieczny dla ludzi w każdym wieku. 38-latek, stały bywalec siłowni, nie podejrzewał nawet, że wirus może doprowadzić do tego, że mężczyzna w sile wieku będzie walczył o każdy oddech. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
facebook.com/catherine.childs2?

Kobieta nagrała filmik, w którym błaga, aby ludzie nie wychodzili z domu i zadbali o bezpieczeństwo swoje, a także innych. 

mąż
facebook.com/catherine.childs2?

Żona 37-latka, nie mogła powstrzymać emocji podczas nagrywania.

 

Ze łzami w oczach opisywała trudną sytuację rodzinną, w której się teraz znajduje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy nie będą mogły odwiedzać swoich dzieci. Centrum Zdrowia Matki Polki wstrzymało odwiedziny
  2. 21-dniowy zakaz wychodzenia z domu w kolejnym kraju. Kto go złamie, tego biją i każą robić pompki
  3. Pielęgniarka wyznała, że zarabia 3,5 tys. Wiceprezes Lotosu: „Można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał”
  4. Płuca chorych na koronawirusa. Lekarz wyjawił, co się w nich dzieje po zarażeniu
  5. Nie żyje 11 osoba zakażona w Polsce. Mężczyzna z Wrocławia
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca „TOP Chefa”, był zakażony

Źródło: fakt.pl 

Poprzedni artykułWłoscy lekarze do porażającego nagrania ze szpitala dołączyli pilne ostrzeżenie dla całego świata. Każdy powinien je zobaczyć
Następny artykułJeśli dostałeś podobną wiadomość SMS, nie odpowiadaj. Oszuści wykorzystują epidemię, by okradać ludzi
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.