Mąż uwielbianej polskiej aktorki przekazał bardzo smutną wiadomość. Nie żyje gwiazda Misia i seriali takich jak Alternatywy 4 czy Czterdziestolatek. Zmarła w Chicago po długiej chorobie. Miała 76 lat.

Nie żyje Ewa Milde, uwielbiana aktorka, która pod koniec lat 80. wyjechała do USA. Odeszła w piątek 24 lipca, dziś smutna wiadomość trafiła do mediów. Jak pisze se.pl, wieści zostały przekazane przez męża –  Bogdana Łańkę. 

Nie żyje Ewa Milde – smutną wiadomość przekazał mąż

Ewa Milde urodziła się w 1944 roku w Skierniewicach. Jako aktorka jest zdecydowanie bardziej znana starszym pokoleniom. Gwiazda występowała u boku największych filmowych osobistości, była obsadzana w filmach Stanisława Barei, grała w teatrze. Z Polski wyjechała w 1987 roku.

Jak większość polskich emigrantów, aktorkę ciągnęło za wielką wodę. Gdy tylko otrzymała paszport, wraz z mężem wyjechała do Chicago. Tam jednak nie porzuciła swoich korzeni, prężnie działała na rzecz Polonii, dla nich też pozostała wierna swojej pasji, czyli aktorstwu. 

 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
 2. Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie psa, ale wszyscy patrzyli tylko na jej ścianę. Niesłychane, co sobie powiesiła
 3. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie

Ewa Milde kabaret

Ewa Milde założyła ze swoim mężem kabaret, który w Chicago cieszył się dużą popularnością. Milde miała niesamowity dar przyciągania publiczności, sale były zawsze pełne. Wiadomość o jej śmierci zasmuciła świat polskiego filmu.

Niestety, to niejedyne smutne informacje. Nie żyje wybitny Polak, wspaniały śpiewak, informację przekazała kancelaria Andrzeja Dudy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Ewa Milde zagrała w kultowej scenie w Misiu.

 ZOBACZ TEŻ:

 1. Szymon odpalił grilla z Lidla na balkonie. Nie mógł przewidzieć jednej rzeczy, wystarczyło kilkanaście minut
 2. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo
 3. Płaca minimalna w 2021 roku. Super Express ujawnił konkretną kwotę
 4. Kamil: ”Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa”
 5. Chłopiec dyskretnie położył rachunek na stoliku policjanta. Napisał na nim wiadomość, mężczyzna wybiegł za dzieckiem
 6. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu
 7. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
 8. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia
 9. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułNa jaw wyszła prawda o nienarodzonym dziecku Barbary Kurdej-Szatan. Dowiedziała się podczas badań genetycznych
Następny artykułPrzed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl