Mąż wrócił do domu po bardzo męczącym dniu. Przywitał się z żoną, dziećmi, odczytał kilka maili i wybrał się pod prysznic. Jego telefon wciąż wibrował od kolejnych wiadomości. Żona z ciekawości chwyciła do ręki komórkę i odczytała pierwszą wiadomość z brzegu. Po przeczytaniu kilku zdań dosłownie zamarła. 

SMS zawierał zaskakującą treść. Kobieta przez chwilę się zastanawiała czy dobrze rozumie to, co wyświetla się na ekranie. Kilka zdań zmieniło całe jej życie w jednej chwili.

Mąż miał zaskakujące zamiary

Przez pierwszą chwilę kobieta zastanawiała się, czy dobrze rozumie to, co widzi. Jedna wiadomość sprowokowała ją do tego, by odczytała kolejne. Nigdy nie spodziewałaby się czegoś podobnego po swoim mężu. Wiadomości zaczynały się w dziwny sposób:

-halo, gdzie jesteś? Czekam już od dwudziestu minut. Jak tak dalej pójdzie, to twoja żona o wszystkim się dowie.

Kolejna brzmiała:

-jak to możliwe, że zapomniałeś? Tyle był obmyślany ten plan, a ty co. Daję ci co najwyżej kwadrans, a potem dzwonię do małżonki. Mam dość takiego traktowania.

Nadawcą wiadomości była osoba zapisana pod pseudonimem J. 

 1. Kim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować
 2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
 3. To już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją

Kobieta była pewna, że to kochanka

Gdy mężczyzna, pogwizdując, wyszedł z łazienki, zastał swoją żonę, która czekała na niego pełna wyrzutów i pretensji. Była pewna, że w jej życiu właśnie zakończył się jakiś etap.

Mąż kompletnie zaskoczony kazał sobie zaraz wszystko wytłumaczyć. Nim zdążył dojść do słowa, żona wyzwała go od najgorszych i zasugerowała wyprowadzkę. 

Mężczyzna uśmiał się przy tej długiej litanii i stwierdził, że małżonka musi go naprawdę kochać, skoro robi mu aż taką awanturę. Zaraz też wszystko wyjaśnił. Okazało się, że nadawcą wiadomości był kolega zagranicznego pochodzenia, którego mężczyzna imienia nie umiał zapisać, wstydząc się dopytać, po prostu oznaczył go w swoim telefonie pierwszą literą.

Co do samej treści okazało się, że pod domem od pół godziny czeka wściekły kolega, który przyjechał do niego z prezentem dla żony, zupełnie nowym samochodem. Był bardzo zły, że musi czekać i był gotów sam wręczać prezent żonie. Cóż kobieta była tak zaskoczona, że do końca wieczoru praktycznie nie odezwała się do ukochanego.

Mówi się, że kobiety mają dużą wyobraźnię. Jak myślicie, każda z nas by się tak przestraszyła na miejscu żony?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
fot. unsplash.com/Matteo Fusco

Kobieta nie umiała powstrzymać ciekawości, musiała sięgnąć po telefon.

mąż
fot. unsplash.com/Alexey Elfimov

Kobieta była przekonana, że pod literą J. kryje się kochanka męża. 

ZOBACZ TEŻ:

   1. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
   2. Wojciech Cejrowski dodał niepokojący post. Podróżnik prosi tylko o modlitwę, fani drżą z obaw
   3. Która z osób przed chwilą popełniła zbrodnię? Tylko 5% ludzi potrafi wskazać właściwą postać, zagadka na logiczne myślenie
   4. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
   5. Pilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
   6. Sesja narzeczeńska u Pawła z „Rolnik szuka żony”. Zakochani z Baśkami w tle
   7. Wyprze zwykłego schabowego, teraz króluje cebulowa panierka. Tani i banalny sposób na powalający smak

 

Poprzedni artykułDecyzja zapadła. Tysiące Polek i Polaków będzie zdruzgotanych, potwierdził się najgorszy scenariusz
Następny artykułSklepy zostaną jednak otwarte? Minister mówi o kilku dniach, zaskakująca wiadomość dla wszystkich Polek i Polaków
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl