Mąż Bogumiły Wander to niezwykle interesująca postać. Historia ich związku przypomina scenariusz filmowego romansu. Legendarna spikerka od razu wpadła mu w oko. Jednak minęło wiele lat, zanim mogli nareszcie być razem i wziąć upragniony ślub. Ten przystojny kapitan do dziś budzi zainteresowanie kobiet.

Jedna z najsłynniejszych polskich dziennikarek czasu PRL. Przez lata prawie nikt nie zdawał sobie sprawy, że piękną spikerkę i przystojnego kapitana łączy namiętny romans, który przerodził się w głębokie uczucie. Kim jest mąż Bogumiły Wander? Do dziś oboje za sobą szaleją! Wiele pań chciałoby zwrócić na siebie uwagę tego interesującego mężczyzny… Poznaj niesamowitą historię ich znajomości.

Kim jest mąż Bogumiły Wander?

Bogumiła Wander dwukrotnie wychodziła za mąż, lecz to dopiero ostatni z wybranków okazał się tym jedynym. Chodzi o Krzysztofa Baranowskiego.

Mąż Bogumiły Wander jest znanym żeglarzem i kapitanem jachtowym. Przeszedł do historii jako pierwszy Polak, któremu udało się aż dwa razy opłynąć całą kulę ziemską. Poza żeglugą zajmował się także dziennikarstwem. Udziela się charytatywnie, prowadząc Fundację Szkoła Pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego, która skupia wokół siebie kilkunastoletnich wolontariuszy.

Jak Krzysztof Baranowski poznał Bogumiłę Wander?

Jak informuje fakt.pl, mąż Bogumiły Wander poznał ją, kiedy kobieta pozostawała jeszcze w związku z innym mężczyzną. Zresztą sam kapitan również miał w tamtym czasie żonę. Zaczęło się od fascynacji piękną spikerką, a skończyło na romansie i dozgonnym uczuciu.

Para poznała się, kiedy Krzysztof Baranowski otrzymał pracę w telewizji. Chociaż na początku Wander nie zwracała uwagi na swojego kolegę, szybko zdarzyła im się okazja do pogłębienia znajomości. Kiedy pewnego wieczoru spikerka nie miała jak wrócić do domu, mężczyzna sprytnie zaoferował, że sam ją podwiezie. Wkrótce zakochany mężczyzna zaczął zasypywać obiekt westchnień romantycznymi listami, które chowała pod… podszewką w futrze, którą odpruła specjalnie w tym celu.

Chociaż pierwszy mąż Bogumiły Wander doskonale zdawał sobie sprawę, że żona nie jest mu wierna, przymykał oko na schadzki z kochankiem. Powód? Jak twierdzi Krzysztof Baranowski, mężczyzna nigdy nie kochał spikerki. Zresztą – z wzajemnością.

– Wyszła za niego, bo potrzebowała kogoś, kto się nią zaopiekuje, otoczy męskim ramieniem. On chyba też jej nie kochał – chciał mieć klejnocik w koronie, była taką kobietą-trofeum – cytuje Baranowskiego fakt.pl.

Ostatecznie i Baranowski, i Wander postanowili odczekać, aż ich dzieci podrosną. Wiedzieliście, kim jest mąż Bogumiły Wander? To niesamowite, że nie tylko czekali na siebie przez tyle lat, lecz dziś są w sobie zakochani!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim jest mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com Superstacja

Kim jest mąż Bogumiły Wander? Spikerka odnalazła szczęście dopiero w drugim małżeństwie.

kim jest mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com Protan Elmark

Krzysztof Baranowski był pierwszym Polakiem, który opłynął kulę ziemską.

kim jest mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com Targi Boatex

Para poznała się, kiedy oboje byli w związkach małżeńskich.

kim jest mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com 601100100

Kim jest mąż Bogumiły Wander? Para długo musiała ukrywać prawdę o swojej miłości.

kim jest mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com Kuźnia Wikingów

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski do dziś wspaniale się dogadują i uwielbiają spędzać razem czas.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Mąż był dla Krystyny Loski całym światem. Dziś spikerka razem z córką spełnia jego ostatnie życzenie
  4. USG, po którym lekarz doradzał matce aborcję. Kilka miesięcy później wie, że dobrze zrobiła odmawiając
  5. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła płeć dziecka. Radosław jest najszczęśliwszy na świecie
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

źródła: fakt.pl, wp.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.