Mąż Kasi nie należy do rekinów biznesu. Zarabia niewiele, a to niezbyt podoba się jego ukochanej. Kobieta otwarcie przyznaje, że zdradza swojego męża z mężczyznami, którzy są dla niej bardzo hojni. Mam kilku kochanków, którzy nie żałują mi pieniędzy – przyznaje bez skrępowania. 

Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Jednak Kasia ma zupełnie inne zdanie na ten temat. Jej mąż słabo zarabia i nie jest w stanie zapewnić jej wszystkiego, czego pragnie. Kobieta jednak znalazła sposób, aby spełniać swoje wszystkie zachcianki.Ma kochanków, którzy zasypują ją prezentami. 

Mąż Kasi słabo zarabia, a jej się to nie podoba 

Kasia i jej mąż nie są zbyt zamożnymi ludźmi, ale wystarcza im na pokrycie podstawowych wydatków. Jednak Kasia pragnie czegoś więcej, jej marzeniem jest opływać w luksusach. Kiedy zdała sobie sprawę z tego, że jej mąż nigdy nie zapewni jej takich wygód, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Mąż słabo zarabia, dlatego go zdradzam. Mam kilku kochanków, którzy nie żałują mi pieniędzy. Zawsze dostaję to, czego pragnę, a mój Robert nawet nie ma o tym pojęcia – napisała Kasia na jednej z facebookowych grup. 

  1.  Nowe obostrzenia. Właśnie przekazano informację, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  2. Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję

Pieniądze są najważniejsze 

Kasia o swoich poczynaniach pochwaliła się na jednej z facebookowych grup. Otwarcie przyznała, że pieniądze są dla niej najważniejsze i nie wyobraża sobie zrezygnować z tych wszystkich przyjemności. 

-Mężczyźni, z którymi się spotykam, są wysoko postawieni i zarabiają mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie odmówili mi żadnej mojej zachcianki. Nie wyobrażam sobie, żeby to kiedykolwiek mogło się zmienić. Zawsze znajdzie się jakiś facet, który za odrobinę przyjemności będzie w stanie słono zapłacić – chwaliła się Kasia, co nie wszystkim przypadło do gustu. 

Niektóre internautki zarzuciły jej powierzchowność i brak empatii. Pisały, że Kasia jest czystą materialistką i nie liczy się z uczuciami swojego męża. Jednak niewierna mężatka ma za nic opinie innych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
fot. pexels.com/Dana Tentis

Kasia ma wielu kochanków, ponieważ jej mąż nie wiele zarabia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć
  2. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite
  3. Policja pilnie poszukuje włamywacza, opublikowali porażające nagranie. Niewiarygodne, co robił w mieszkaniu poszkodowanego
  4. 65-latka chciała zapłacić za rachunki. W kasie usłyszała, że jest martwa „Przecież pani nie żyje”
  5. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  6. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał

 

Poprzedni artykułPoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Dziś jest gwiazdą Polsatu, Polacy ją uwielbiają
Następny artykułUkryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.