Mąż Izy, Robert brał prysznic, kiedy w pewnym momencie przyszedł do niego SMS. Małżonka zaintrygowana późną porą wiadomości do męża postanowiła go odczytać. Jego autorką była niejaka Edyta, a treść SMS-a brzmiała – Lizaczku, zajęty jesteś? To nie pozostawiło Izie żadnych złudzeń, że jest zdradzana. Odpisała jej w bardzo kreatywny sposób.

Po powrocie spod prysznica Robert zauważył, że małżonka trzyma jego telefon. Momentalnie jej go wyrwał i wyszedł z pokoju bez słowa. Kiedy odczytał ostatnie wymiany wiadomości, zamarł. Wówczas Iza oświadczyła mu, że to koniec ich małżeństwa. Robert został na lodzie.

Mąż Izy brał prysznic, kiedy dowiedziała się, że ma kochankę

Historia jak wiele innych, jednak z bardziej kreatywnym końcem. Małżeństwo, które od 15 lat jest w (wydawałoby się) szczęśliwym związku zostało zakończone w jednym momencie. Robert brał prysznic, kiedy przyszedł do niego SMS. Na nieszczęście mężczyzny nie zabrał telefonu ze sobą, a zostawił na szafce nocnej.

Z uwagi na to, że była to już późna pora, a mąż dawno skończył pracę, zaintrygowana Iza postanowiła odczytać tę wiadomość. Adresatką była niejaka Edyta, a treść SMS-a brzmiała:

– Lizaczku, jesteś zajęty?

Iza bez chwili zastanowienia postanowiła odpisać kobiecie na wiadomość, jednak nie zdążyła skończyć myśli z powodu powrotu męża do sypialni.

Cześć tu Iza, żona Roberta. Niestety, twój ‚lizaczek’ nie może teraz odpisać, bo właśnie się kąpie. Wiem, że od dawna sypiacie ze sobą, i długo czekałam na ten moment, by się o tym przekonać. Wiesz co? Weź sobie go, nawet nie masz pojęcia, jaki naprawdę jest. Wobec Ciebie też nie jest szczery. Takich Edytek jak ty, przez 15 lat małżeństwa miał już sporo. Jednak to ze mną wciąż mieszka i wychowuje dzieci. – odpisała Iza.

Chwilę później Robert wyrwał jej telefon i wyszedł bez słowa z sypialni.

  1. „Efekt szminki” dotyka coraz więcej Polek. Dziwny skutek pandemii ujawnia się na twarzy
  2. Już niedługo wchodząc do kościoła mocno się zdziwimy? Jest apel ministra finansów, chodzi o płatność na tacę
  3. Maciej Stuhr przygarnął pod swój dach Czeczenkę z trójką dzieci. Fani zdębieli, kiedy ujawnił powód decyzji

Małżeństwo wzięło rozwód

Robert po kilkudniowej nieobecności w domu postanowił wrócić, jednak nie po to, by prosić żonę o wybaczenie, a ustalić w kiedy i gdzie wezmą rozwód. Iza nie zastanawiając się przez chwilę odpowiedziała, że jest jej to obojętne, byle stało się to jak najszybciej.

Zatem Robert ustalił spotkanie u radcy prawnego, o którym poinformował telefonicznie żonę. Kiedy wybiła data spotkania Iza zjawiła się na miejscu punktualnie, a Robert chwilę później pojawił się z nikim innym, jak kochanką Edytą.

Sprawy potoczyły się bardzo szybko i sąd uznał małżeństwo za unieważnione. Teraz jednakowo Iza, jak i Robert żyją w swoich związkach i są szczęśliwi.

Takie historie tylko udowadniają, że szczerość w związkach odgrywa fundamentalną rolę i nie ma żadnego usprawiedliwienia przed zdradą.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najpierw był ogromny huk, potem wyleciały szyby. Autobus wjechał w ogrodzenie
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  4. Już dziś wszyscy po prostu rzucą się na Biedronkę. Najszybsi dorwą fenomenalne zestawy prezentowe za grosze
  5. Nowe obostrzenia. Jak będzie wyglądało Boże Narodzenie 2020? Najnowsze wiadomości, pojawiła się propozycja WHO
  6. Black Friday w Rossmannie. Artykuły dla zwierzaków kupisz za grosze, obniżki nawet do 75%
  7. Mamy oficjalne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Na jaw wyszła przerażająca prawda, nie było ratunku

Poprzedni artykułPamiętacie kasety VHS? Też przewijaliście je ołówkiem? Dziś są prawdziwym hitem
Następny artykułKobieta weszła do kuchni i zamarła. Spod szafki zaczęła wynurzać się przedziwna rzecz
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl