Mąż Katarzyny Zielińskiej unika rozgłosu i nie jest związany z show-biznesem, jednak ponieważ postanowił związać się ze słynną aktorką, wokół jego osoby narasta mnóstwo pytań. Kim jest mąż słynnej Katarzyny Zielińskiej? 

Mąż Katarzyny Zielińskiej był jej kolegą jeszcze z czasów przedszkola! Mężczyzna nie należy do świata show-biznesu, wiedzie natomiast prym w innej dziedzinie, dla której kształcił się na prestiżowym uniwersytecie.

Kim jest Krzysztof Domański?

Krzysztof Domański jest mężem Katarzyny Zielińskiej od 2013 roku i nie pracuje w branży ukochanej. Jest finansistą. W swojej profesji kształcił się na Harvardzie na wydziale ekonomii. Jego droga zawodowa jest imponująca. Pełni funkcje dyrektorskie, między innymi zarządza projektami inwestycyjnymi.

Krzysztof Domański pochodzi z Podhala tak jak jego małżonka. Katarzyna Zielińska wychowała się w Starym Sączu zaś jej mąż w Moszczenicy Niżnej koło Nowego Sącza. Mężczyzna jest też siostrzeńcem posła PSL-u Stanisława Pasonia. Małżonek gwiazdy ma za sobą pracę w Nowym Jorku czy Londynie. Aktualnie pracuje w Warszawie.

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Katarzyna Zielińska mąż

Katarzyna Zielińska: mąż był jej przyjacielem od piaskownicy. Pierwszy raz zobaczyli się w… przedszkolu. Od tamtej pory kolegowali się. Ich miłość przyszła dużo później, w dorosłym życiu, kiedy Zielińska była już po kilku poważnych związkach. 

Krzysztof Domański oświadczył się aktorce tuż, przed jej 30. urodzinami. Ślub odbył się 3 sierpnia w 2013 roku. Wesele było wówczas bardzo komentowane ze względu na to, że odbyło się z wielką pompą. Dziś para ma dwóch synów Henryka, który przyszedł na świat w 2015 roku i Aleksandra urodzonego w 2017 roku. Katarzyna Zielińska pilnie strzeże prywatności swojej rodziny. Nie chce, by jej mąż czuł się skrępowany rosnącym zainteresowaniem wokół jego osoby. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna zielińska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 22.10.2019 Gala 30-lecia magazynu Pani n/z: ZIELINSKA KATARZYNA KASIA MAZ DOMANSKI WOJCIECH

Katarzyna Zielińska tworzy ze swoim mężem Krzysztofem Domańskim szczęśliwe małżeństwo od 7 lat.

mąż
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska z dziećmi. Jej synowie dostali w spadku po rodzicach idealną mieszankę genetyczną, artyzm po mamie i analityczny umysł po swoim zdolnym tacie.

mąż
instagram.com/katarzynazielinska

Miłość tych dwojga nie gaśnie z upływem lat. Katarzyna Zielińska chwaliła się ich uczuciem, wstawiając post w ostatnie walentynki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]
  3. Została zamordowana na oczach synka. 33-latka była w ciąży
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
  5. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: plotek.pl, wikipedia.org

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl