Mąż nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył swoją żonę na jej własnym pogrzebie. Udawał rozpacz, kiedy nagle spostrzegł, jak kobieta, która miała nie żyć, wysiadła z samochodu. Nie rozumiał jak to w ogóle możliwe, przecież sam zlecił jej zabójstwo i dopilnował, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jak potoczyły się losy biednej kobiety?

Para była ze sobą od 10 lat, a kobieta w życiu by nie podejrzewała, że jej mąż jest zdolny do takiego okrucieństwa, i to względem swojej własnej żony i matki ośmiorga dzieci. Rzeczywistość niestety często okazuje się być szara i ponura, a ludzie, na których polegamy, potrafią wbić nóż w plecy.

Mąż zlecił zabójstwo swojej żony

Noela Rukundo i Balenga Kalala poznali się w 2004 roku, szybko się w sobie zakochali, postanowili razem przejść przez życie i wziąć ślub. Okazało się jednak, że mąż zmienił zdanie i zlecił zabójstwo swojej żony. O dziwo, kobieta przeżyła. 

– Otworzyłam bramę i zobaczyłam mężczyznę, który szedł w moim kierunku. Wtedy wycelował w moją stronę broń – opowiedziała w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji ABC kobieta. 

Okazało się, że kiedy Noela wróciła do Afryki na pogrzeb swojej matki, jej mąż przygotował dla niej specjalną niespodziankę. Gdy po wszystkim kobieta przebywała w hotelowym pokoju, otrzymała telefon od ukochanego, który polecił jej, by wyszła na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza, w rzeczywistości prowadząc ją wprost w szpony śmierci. 

 1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
 2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
 3. Wanda Traczyk-Stawska walczyła w Powstaniu, gdy miała zaledwie 17 lat. „Kiedy słyszę o podziałach w Polsce, jest mi okropnie smutno”

Nieudane morderstwo 

Mąż był pewien, że problem został załatwiony i w ciągu kilku dni, zorganizował pogrzeb swojej tragicznie zmarłej żony. Gdy wraz z pozostałymi żałobnikami opłakiwał śmierć kobiety, przed jego oczami stanęła Noel we własnej osobie, oznajmiając krótko – Niespodzianka! Wciąż żyję! – Jakim cudem?

Okazało się, że gang, któremu mąż zlecił zabójstwo żony, ponieważ bał się, że odejdzie do innego, postanowił oszczędzić kobietę. Pozwolili jej odejść, a także przedstawili dowody niecnego planu mężczyzny. Mimo słów przeprosin Noel nie wybaczyła mężowi, który został skazany na 9 lat więzienia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
Fot. Thee New Criminal Justices, Facebook

Para uchodziła za udane małżeństwo.

mąż
Fot. Face2Face Africa, facebook

Kobieta w wielu wywiadach przyznała, że nie podejrzewała swojego męża o tak okropny czyn. 

mąż
Fot. REBE”Reader’s Best”, Facebook

Mężczyzna w 2015 roku trafił do więzienia na 9 lat. 

ZOBACZ TEŻ:
 1. Najbardziej tradycyjne ogórki kiszone z przepisu z 1895 r. pachną obłędnie. Wychodzą najlepsze na świecie dzięki kilku sekretnym krokom
 2. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani
 3. Żona dopuściła się niewybaczalnej rzeczy. Na wszystko patrzyło 2-letnie dziecko
 4. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy
 5. Piękna dziennikarka TVP nie zawsze tak wyglądała. Na starych zdjęciach ciężko ją poznać, co się stało?
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 7. Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększy
 8. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje wspaniały aktor, jego rodzina przekazała specjalną prośbę
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: pl.newsner.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułŁukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować
Następny artykułPiotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.