Mąż Doroty Segdy jest od niej starszy 27 lat. 80-letni kompozytor i piękna aktorka od lat tworzą zgrane małżeństwo, które mimo dużej różnicy wieku cieszy się opinią zgodnego. Teraz do mediów przedostała się informacje, że artysta podupadł na zdrowiu na tyle mocno, że może grozić mu wózek inwalidzki. 

Mąż aktorki ma już 80 lat, a stan jego zdrowia zdaje się pogarszać. Osoba z otoczenia pary zdradziła tygodnikowi Rewia, jak Dorota Segda troszczy się o ukochanego. Kompozytor już, od kiedy w 2013 roku zachorował na sepsę, ma poważne problemy ze zdrowiem, a małżeństwo musiało ze względu na jego chorobę zmienić miejsce zamieszkania.

Dorota Segda: mąż 

Mąż Doroty Segdy to Stanisław Radwan. 80-latek jest kompozytorem, który przez długie lata kariery tworzył muzykę do wielu przedstawień teatralnych w Polsce i za granicą. Współpracował również z licznymi polskimi reżyserami w tym z Andrzejem Wajdą i Zygmuntem Hübnerem. Stanisław Radwan i Dorota Segda są małżeństwem od 2001 roku.

Po 18 latach razem para musi się zmagać z problemami związanymi ze zdrowiem Stanisława Radwana. Małżeństwo długo mieszkało na poddaszu krakowskiej kamienicy, ale musiało zdecydować się na przeprowadzkę. Wejście po 80 stopniach i brak windy było dużą przeszkodą dla kompozytora. Mąż Doroty Segdy wymagał zamieszkania w bardziej dostosowanym do jego potrzeb domu.

– Sama odczuwała to wchodzenie i schodzenie, a co dopiero on, który jest sporo starszy i musi na siebie uważać — zdradził informator Rewii.

Dorota Segda mąż
fot. filmpolski.pl

Stanisław Radwan: zdrowie

Mąż Doroty Segdy Stanisław Radwan we wrześniu znalazł się w szpitalu onkologicznym. Od tego czasu kompozytor ma kłopoty z poruszaniem się. Aby w pełni poświęcić się pomocy ukochanemu, aktorka ograniczyła swoje obowiązki zawodowe. Teraz chce ulżyć mu, kupując wózek inwalidzki.

Dorota wpadła na pomysł, aby kupić specjalny wózek na spacery, żeby jej Staszek mógł spokojnie poruszać się po znanych i ulubionych miejscach. Jednak czeka ją prawdziwa batalia, żeby w ogóle wprowadzić ten pomysł w życie… – opisuje źródło tygodnika Rewia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Dorota Segda mąż
fot. filmpolski.pl

Mąż aktorki może wkrótce trafić na wózek inwalidzki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Nie żyje legendarny aktor. Rodzina podała smutne wieści, miał tylko 77 lat
  3. Zapytali Martynę Wojciechowską o emeryturę. Odpowiedź wprawiła fanów w ogromną radość
  4. Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Luksusowe wnętrza wprawiają w osłupienie
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

 

 

 

Poprzedni artykułDziecko urodziło się bez twarzy. Lekarz twierdził, że chłopczyk jest zdrowy
Następny artykułIle zarabia Beata Tyszkiewicz? To bardzo smutne, jaką ma emeryturę
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.