Mąż i żona na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. To dla większości osób piękne, magiczne wspomnienie. Ta panna młoda z pewnością zapamięta swój do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Ten moment wszyscy goście zapamiętają na długo, żadne inne wesele już tego nie przebije!

Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje jej mąż, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami. 

Mąż przerwał ich pierwszy taniec

Malwina i Daniel swój ślub i wesele zaplanowali co do joty. Wszystko miało być perfekcyjne — idealna sala, idealne stroje, muzyka, zespół. Ten dzień miał być spełnieniem ich marzeń. Również taniec był perfekcyjny. Ich dwoje w swoich objęciach, zakochani bez końca.

Jednak w którymś momencie zdarzyło się coś, czego Malwina zupełnie nie mogła przewidzieć. Po tym, jak mąż, zgodnie z choreografią podniósł ją nad głowę, mężczyzna ruszył do przodu i… posadził ją na krześle, po czym zabronił się z niego ruszać, zbliżać się do niego. 

mąż
CięcieUjęcie/YouTube

Panna młoda była w szoku.

Panna młoda nie wiedziała co się dzieje

Malwina patrzyła z szeroko otwartymi oczami, jak na parkiet wychodzą… koledzy jej męża. Muzyka się zmieniła, a mężczyźni zaczęli swój własny układ taneczny. Już wkrótce panna młoda płakała, na wpół ze śmiechu, na wpół ze wzruszenia!

Jej mąż wykazał się dużą pewnością siebie, ale również dystansem i poczuciem humoru. Jego żona również była zachwycona — z pewnością długo tego nie zapomni!

ZOBACZ WIDEO:

 Pierwszy taniec tej pary goście zapamiętają na długo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródła: CięcieUjęcie/YouTube

Poprzedni artykułGwiazda „Rancza” wspiera chorego Pawła Królikowskiego. Dodała emocjonalny wpis na Instagramie
Następny artykułPoznała przyszłego męża córki. Kilka tygodni później znalazła zdjęcie, które musiała pokazać jej jeszcze przed ślubem
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.