Mąż, który od dłuższego czasu pracuje za granicą poinformował swoją żonę, iż nie wyśle jej pieniędzy. Słowa, które w odpowiedzi uzyskał mężczyzna po prostu zwalają nóg. Odpowiedź kreatywnej i zabawnej żony jest iście mistrzowska. Nic dziwnego, że zachowaniem tym, udało jej się rozkochać w sobie miliony Internautów!

Maż który by utrzymać rodzinę pracuje za granicą i żona wychowująca dzieci na miejscu, jest niezwykle często spotykanym modelem w dzisiejszej Polsce. Mężczyźni czują się zobowiązani do tego, by zapewnić swoim najbliższym odpowiedni byt. Problemy zaczynają się, gdy mąż oznajmi swojej ukochanej, że od teraz kończy wysyłanie gotówki, a ona jest zdana tylko na siebie! Nie po raz pierwszy okazuje się, iż kobiety są niebywale błyskotliwe. Jak poradziła sobie bohaterka naszego artykułu?

Mąż wysłał swojej żonie szokującą wiadomość

Sytuacja, która przytrafiła się Jolancie i Staszkowi, czyli naszym dzisiejszym bohaterom, idealnie dowodzi, iż podobne poczucie humoru w związku jest kluczem do udanej relacji! Dlaczego? Już wszystko wyjaśniamy!

Staszek, jakiś czas temu wyjechał do pracy za granicę. Brzmi znajomo, prawda? Na taki krok decydują się przecież tysiące Polaków. W momencie, gdy mężczyźnie nie udało się zarobić satysfakcjonującej go sumy pieniędzy napisał do żony wiadomość, która bawi do łez!

Takie małżeństwo to prawdziwy skarb

Zastanawiacie się co takiego napisał mąż w wiadomości? Brzmiała ona następująco:

– Kochanie, nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem – napisał Staszek.

Mściwa odpowiedź żony po prostu powalana na kolana!

– Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów… Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach… Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu… – zaczęła wiadomość kobieta.

Następnie wspominała, że właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc podarowała mu nieco inne rzeczy

– Nie martw się o mnie, mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. A jak zabraknie to mam przecież jeszcze zupełnie niezły tyłek w zanadrzu – dodała na koniec kobieta!

Czyż kobieta nie jest mistrzem ciętego dowcipu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż
Pexels.com @Anastasiya Gepp

Mąż może być dumny z tego, jak bardzo bystra i zabawna jest jego miłość!

Mąż
Unsplash.com @leash_delegge

Ten model rodziny jest coraz częściej spotykany!

Mąż
Pexels.com @Immortal shots

Mąż jest w stanie zrobić naprawdę wiele dla szczęścia swoich najbliższych!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  2. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  3. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  4. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  5. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN
  6. Niestety, nie dopilnowano bezpieczeństwa w trakcie koncertu. Doda spadłą z dużej wysokości, urwała się barierka

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.