Mąż Agnieszki Woźniak-Starak ma powód do dumy — majątek jego rodziny został wyceniony na 5,9 miliardów złotych! Nie uwierzycie, czym się zajmują bliscy ukochanego gwiazdy TVN. Mimo że mógłby do końca życia nic nie robić, wkłada mnóstwo pracy i energii w rozwijanie własnej firmy — zarobił już 27 milionów! Zdecydował się zająć zupełnie inną branżą niż rodzice miliarderzy! 

Prowadząca Big Brother w przyszłym miesiącu będzie obchodziła trzecią rocznicę zawarcia małżeństwa. Nawet w show-biznesie ze świecą szukać ceremonii, która miałaby taki rozmach jak ślub Agnieszki Woźniak-Starak! Mąż gwiazdy poprosił ukochaną o rękę na Balu Fundacji TVN, a już rok później powiedział jej tak w Wenecji. Partner dziennikarki pochodzi z niezwykłej rodziny — są w czołówce najbogatszych polskich klanów z miliardowym majątkiem! Jednak Piotr Woźniak-Starak stanowi zaprzeczenie stereotypowego syna bogatych rodziców. Zamiast trwonić majątek, pomnaża go, prowadząc z sukcesami własną firmę. Nie uwierzycie, czym postanowił się zająć!

Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak jest synem Anny Woźniak-Starak i pasierbem Jerzego Staraka. Ma przyrodnią siostrę o imieniu Julia. Anna Woźniak-Starak posiada własną firmę Belvedere Łazienki Królewskie. Z kolei jego ojczym to właściciel m.in. Polpharmy, czyli największego przedsiębiorstwa farmaceutycznego w kraju. 

Jak podaje pudelek.pl, majątek rodziny Woźniak-Starak jest wyceniany na 5,9 miliardów złotych. Z tego powodu Jerzy Starak znalazł się na trzecim miejscu w rankingu Najbogatszych Polaków według magazynu Wprost. Plotek.pl ustalił, że poza firmami Polpharma i Belveder Łazienki Królewskie para posiada liczne posiadłości — na Mazurach, w Konstancinie oraz Zakopanem. Mają także własną firmę cateringową oraz lokale. 

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka jest studentką genetyki na Uniwersytecie Brown w USA. Mężczyzna wychowywał się także z synem Jerzego Staraka z poprzedniego małżeństwa — Patrykiem. 

Ile zarabia Piotr Woźniak-Starak?

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak, w przeciwieństwie do rodziców, nie jest zainteresowany branżą farmaceutyczną. Mężczyzna zdecydował, że o wiele bardziej pociągają go film i reklama. Czy udało mu się przekuć pasję w sukces?

Na początku Piotr Woźniak-Starak wiązał przyszłość z reklamą. Jako 25-latek zatrudnił się nawet w agencji reklamowej. Jeden ze współpracowników dostrzegł, że młody mężczyzna znacznie przewyższa swoich kolegów pod względem pomysłowości i kreatywności. Zaproponował mu, żeby spróbował swoich sił w branży filmowej, a mąż Agnieszki Woźniak-Starak postanowił pójść za radą. Jego pierwszym znaczącym sukcesem było asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy pracy nad głośnym filmem Katyń

Dziś mężczyzna posiada własną firmę Watchout Studio, produkującą firmy fabularne, reklamowe i promocyjne. Okazało się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak ma prawdziwy talent do takich zadań! Jak podaje pudelek.pl, Piotr Woźniak-Starak zarobił już dwadzieścia siedem milionów złotych!

Spodziewaliście się, ile zarabia i czym zajmuje się mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Dziennikarka TVN musi być z niego naprawdę dumna!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK Z MĘŻEM:

mąż agnieszki woźniak-starak
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak jest znanym producentem filmowym. 

mąż agnieszki woźniak-starak
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Para wzięła ślub 27 sierpnia 2016 w Wenecji. 

mąż agnieszki woźniak-starak
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zarobił na swojej firmie aż 27 milionów! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do Francji? Poczuj się jak prawdziwa ikona stylu
  2. Julia Dybowska ma 30 lat strasznego partnera. To brytyjski miliarder, jej życie ocieka luksusem
  3. Bezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez
  4. Nie żyje Natalia Rolleczek. Wybitna pisarka, autorka wstrząsającego „Drewnianego różańca” miała 100 lat
  5. Agata Duda w delikatnej stylizacji wyglada, jak Małgorzata Kożuchowska. „Przepięknie, bardzo elegancko”

źródła: plotek.pl, pudelek.pl

Poprzedni artykułWakacje 2019 – jakie będzie to lato? Pogoda znów nas zaskoczy
Następny artykułFinalistka programu „The Voice of Poland” przeszła spektakularną metamorfozę. Trudno ją rozpoznać!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.