Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Barbary Kurdej-Szatan ujawnił, co działo się z aktorką w ostatnim czasie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 12.11.2021 13:23

Mąż Barbary Kurdej-Szatan ujawnił, co działo się z aktorką w ostatnim czasie

fot. instagram.com/rafal.szatan_this_is_me/?hl=pl, https://www.instagram.com/kurdejszatan/?hl=pl

Kariera Barbary Kurdej-Szatan w ostatnim czasie rozwijała się niezwykle prężnie. Gwiazda nie tylko pojawiła się w reklamie Play, czy „M jak miłość”, ale również wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mąż gwiazdy w rozmowie z Pomponikiem zabrał głos i ujawnił, jak ocenia wystąpienia swojej żony i co działo się w ich życiu, kiedy brała udział w programie.

Mąż aktorki wyznał, że Basia była bardzo zestresowana przed swoimi wystąpieniami. Udział w programie wymagał od niej wielkiego zaangażowania i kosztował sporo nerwów.

Rafał Szatan o swojej żonie Basi

Rafał Szatan jest w związku małżeńskim z Basią już od kilku lat. Obydwoje są związani z show-biznesem, nawet ich pierwsze spotkanie odbyło się w świetle reflektorów.

Pomponik postanowił zadać kilka pytań mężowi aktorki, między innymi o jej udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Okazuje się, że wcielanie się w różne postacie i zaprezentowanie swoich zdolności scenicznych kosztowało Basię sporo nerwów.

-Popisy Basi w programie są super. Mnie się bardzo podoba. Na początku była lekko zestresowana, ale później się wychillowała. Każdy odcinek jest petardą, świetnie się tam bawi — wyznał Rafał Szatan.

Pierwszy występ był dla aktorki najtrudniejszy, musiała się wówczas wcielić w postać Eda Sheerana. Mąż gwiazdy przyznał, że to było dla niej najbardziej stresujące doświadczenie.

Jak relacjonuje Pomponik, momentami nerwy brały górę w domu Szatanów, a atmosfera stawała się napięta. Mimo wszystko mąż uczestniczki programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest niezwykle dumny ze swojej ukochanej, wyznał, że udział w show był niesamowitym doświadczeniem zarówno dla niego, jak i Basi.

Przypominamy, że już dziś na antenie Polsatu po wielu tygodniach zaciętej rywalizacji odbędzie się finał programu.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy

Źródło: Pomponik