Mąż Bogumiły Wander niedawno zabrał publicznie głos na temat wyglądu swojej żony. Mężczyzna nie przebierał w słowach! Wyjawił także, czy spikerka przejmuje się hejtem. Będziecie zaskoczeni jego wypowiedzią. Postawił sprawę jasno: żadnego liftingu nie będzie

Już od jakiegoś czasu wygląd Bogumiły Wander wzbudza w internecie wiele emocji. Hejterzy nie oszczędzają legendarnej spikerki, regularnie obrzucając ją błotem. Każde publiczne wystąpienie dziennikarki wywołuje kolejną lawinę nienawistnych komentarzy. Mąż Bogumiły Wander postanowił opowiedzieć o tym, w jaki sposób żona reaguje, gdy czyta wypowiedzi na swój temat. Raczej się tego nie spodziewaliście. Zdradził także własne zdanie. 

Co powiedział mąż Bogumiły Wander?

Mąż Bogumiły Wander powiedział kilku słów na temat żony.  Krzysztof Baranowski został zaproszony do udziału w Dzień Dobry TVN. W trakcie programu mężczyzna odniósł się do hejtu, który regularnie spada na jego żonę w internecie.

Mąż Bogumiły Wander oświadczył, że obecny wygląd żony nie jest żadnym powodem do wstydu. Jej zmarszczki są wyłącznie świadectwem upływającego czasu. Spędził u boku swojej ukochanej aż czterdzieści lat, więc doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet piękne i młode kobiety kiedyś się zestarzeją. 
 
Zmarszczki są, bo po prostu taka twarz, żadnego liftingu nie będzie. Trzeba się do tego przyzwyczaić i polubić – wyjaśnił w programie. 
 
Na koniec stwierdził, że dla niego najważniejsze nie są zmarszczki, lecz to, czy pojawiły się na twarzy od częstego uśmiechu, czy złości. 
 

Czy Bogumiła Wander przejmuje się hejtem?

Mąż Bogumiły Wander zdradził, że jego żona nie martwi się z powodu nienawistnych komentarzy, ponieważ… nie ma pojęcia o ich istnieniu! Wyjawił w programie TVN, że dziennikarka raczej nie korzysta z komputera, nie mówiąc o wchodzeniu na portale o gwiazdach.
 
Sam Krzysztof Baranowski także stara się unikać czytania komentarzy odnośnie do swojej żony. Korzysta z komputera wyłącznie wtedy, kiedy potrzebuje coś napisać. Nie ma zamiaru sprawiać Bogumile Wander przykrości i zaznajamiać jej ze światem wirtualnym, gdzie tak często jest obrażana.
 
Uważacie, że mąż Bogumiły Wander ma rację? To wspaniałe, że akceptuje ukochaną taką, jaka jest. 
 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com Superstacja

Bogumiła Wander regularnie pada ofiarą hejtu w internecie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRafał Zawierucha nie zrobi kariery w USA? Tarantino wyciął sceny z jego udziałem
Następny artykułAktorka zapłaciła wysoką cenę za sławę. Zmarła w tajemniczych okolicznościach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.