W dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na śniadanie” na kanapie usiadł wyjątkowy gość. Do studia zaproszono męża Idy Nowakowskiej — Jacka, który wypowiedział się na temat swojego kraju i miłości do ojczyzny.

Jack zdradził, co można zobaczyć w Stanach Zjednoczonych i na co warto zwrócić tam uwagę. Amerykanin wzruszył się podczas opowiadania o swojej ukochanej ojczyźnie.

Mąż Idy Nowakowskiej gościem „Pytania na śniadanie”

W dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” nawiązano do obchodzonego dziś w Stanach Zjednoczonych, Nardowego Dnia Niepodległości, które uznawane jest za jedno z najważniejszych świąt za oceanem. Poruszono temat tego kraju oraz jego największych atrakcji. Z tej okazji w studiu TVP pojawił się mąż jednej z prowadzących — Idy Nowakowskiej, który wypowiedział się na temat swojej ojczyzny. 

Amerykanin nie krył wzruszenia, kiedy opowiadał na temat stolicy swojego kraju i powodach, dla których warto ją odwiedzić. Co na temat USA powiedział Jack?

Mąż Idy Nowakowskiej wzruszył się, opowiadając o swojej ojczyźnie

Prowadzący show Ida Nowakowska i Tomasz Wolny rozmawiali z mężem tancerki na temat Stanów Zjednoczonych oraz Amerykanów. Poruszyli również temat stolicy kraju — Waszyngtonu. Podczas opowieści Jacka o tym mieście można było zauważyć, że jest to dla niego bardzo istotne. Tomasz Wolny zwrócił nawet uwagę, że Amerykanin wzruszył się podczas swojej wypowiedzi.

-Waszyngton pełen jest naprawdę mądrych ludzi. Możecie mi wierzyć lub nie, ale tam żyje pokolenie niesamowicie inteligentnych ludzi. Kolejną sprawą jest to, że to miasto w pewien sposób opowiada historię całego narodu. Kocham Waszyngton właśnie za te historie, które opowiada o Ameryce i jej przeszłości — powiedział Jack w „Pytaniu na śniadanie”.

Ida Nowakowska zgodziła się z ukochanym i również potwierdziła, że Waszyngton jest pewnego rodzaju wizytówką USA, dzięki której można lepiej zrozumieć ten naród i jego obywateli. Tancerka zachęciła też wszystkich do odwiedzenia tego miasta.

Zobacz fragmenty z wystąpienia Jacka w programie „Pytanie na śniadanie”:

Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek zaapelowała do mediów. Nie chce, by publikowano zdjęcia i informacje o jej dzieciach i rodzicach
  2.  Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.