Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Aktorka postanowiła wyjawić, co w rzeczywistości działo się za drzwiami placówki. Gwiazda ma za sobą naprawdę trudny czas. Do mediów trafiło oświadczenie szpitala. 
 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala, po tym jak dostał ataku silnego bólu brzucha. Sytuacja była o tyle trudna i nieciekawa, ponieważ, jak się okazało, w pierwszej placówce mężczyzna nie otrzymał odpowiedniej pomocy. Dlaczego lekarze odesłali go z kwitkiem? Gwiazda wyznaje, jak było naprawdę. Portal plejada.pl postanowił opublikować oświadczenie, jakie otrzymał od prywatnej kliniki. Jak taka sytuacja mogła mieć miejsce? 
 
 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala
 
Tydzień temu gwiazdę stacji Polsat spotkała prawdziwa tragedia. Roztrzęsiona Katarzyna Skrzynecka relacjonowała na Instagramie pobyt swojego męża w szpitalu. Aktorka postanowiła ujawnić, jak w dobie pandemii koronawirusa działa służba zdrowia. Szpital, który nie udzielił mężczyźnie pomocy, wystosował oświadczenie w mailu do portalu plejada.pl.
 
 
 
Jak się czuje i kim jest mąż Katarzyny Skrzyneckiej?
 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest polskim kulturystom. Marcin Łopucki tydzień temu trafił do szpitala. Stan mężczyzny był na tyle poważny, że musiał on przejść operację. Niestety, okazuje się, że pierwsza placówka, do której trafiło małżeństwo, odesłała chorego z kwitkiem. Na szczęście w kolejnym szpitalu mąż Katarzyny Skrzyneckiej otrzymał natychmiastową pomoc. Gwiazda nie kryła wdzięczności, niestety, ostatnie doby były dla niej bardzo trudne.  
 
W dobie walki z wirusem niektóre szpitale zapomniały, że na inne choroby ludzie również umierają – napisał na swoim Instagramie mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki.
  1. Wirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji
  2. Zawieszą 13. emerytury i ograniczą 500+? Specjalny raport nie pozostawia złudzeń, wielu Polaków będzie wściekłych
  3. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną

Marcin Łopucki choroba

Choroba Marcina Łopuckiego objawiła się ostrym bólem brzucha, a wysportowany mężczyzna nie był w stanie ustać na własnych nogach. Jego stan okazał się na tyle poważny, że musiał on poddać się operacji. 

W dobie koronawirusa mąż Katarzyny Skrzyneckiej musiał przebywać w szpitalu sam. Bliscy mogli wspierać mężczyznę jedynie na odległość, co okazało się niezwykle ciężkie dla aktorki

– Nie jest nam łatwo. To najgorszy czas na chorowanie, bo pacjenci z koronawirusem we wszystkim mają pierwszeństwo. Mam jednak nadzieję, że wszystko przetrwamy – skomentowała gwiazda w rozmowie z Rewią. 

Post dotyczący złego potraktowania Marcina Łopuckiego przez prywatną klinikę, choć zdążył już zniknąć z mediów społecznościowych, odbił się w sieci szerokim echem. Portal plejada.pl, postanowiła zapytać o zdanie samą placówkę. 

– Mając na uwadze dobro naszych pacjentów, nie ujawniamy szczegółów wspomnianej sytuacji. Możemy jednak zapewnić, że okazała się ona nieporozumieniem i została już wyjaśniona bezpośrednio z Panią Katarzyną Skrzynecką oraz jej mężem – czytamy w opublikowanym oświadczeniu. – Przykro nam, że obie osoby doświadczyły stresu związanego tą sytuacją, jednak zapewniamy, że wyciągnęliśmy z niej wnioski i obecnie pozostajemy w kontakcie z pacjentem oraz jego żoną. Szpital działa zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz GIS, dlatego wobec stanu epidemii ogłoszonego w Polsce, wiele elementów funkcjonowania placówki musiało ulec zmianie. – tłumaczy Marzena Smolińska p.o. Dyrektora ds. Komunikacji i Marki Korporacyjnej.

– O wszystkich zmianach na bieżąco informujemy na naszych stronach internetowych – napisano w oświadczeniu przysłanym do portalu plejada.pl przez Medicover.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż katarzyny skrzyneckiej
@katarzyna_skrzynecka, Instagram

Tydzień temu mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. 

mąż katarzyny skrzyneckiej
@marcinlopucki, Instagram

Stan mężczyzny okazał się bardzo poważny i niezbędna była operacja. 

mąż katarzyny skrzyneckiej
fot. instagram.com @katarzyna_skrzynecka

Małżeństwo nie chce rozmawiać o chorobie mężczyzny. Mamy nadzieję, że jego zdrowie wróci do normy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  2. Sukces europejskiego kraju. Niedługo mogą znosić restrykcje i zaczną znowu żyć normalnie
  3. Znęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
  4. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego ma być bardzo uroczysty. Niestety, nie wiadomo kiedy się odbędzie
  5. Dowiedziała się, z kim spotyka się jej syn i przeżyła szok. Płakała i błagali z mężem, by ją zostawił
  6. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować
Poprzedni artykułŁukasz Szumowski ma wielkie plany, gdy koronawirus się skończy. Chce je zrealizować wraz z żoną
Następny artykułNie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.