Lelum.pl

fot. George Becker/pexels.com

Media donoszą o śmierci trójki wspaniałych artystów, nie żyją Adama Niane, Tom Verlaine i Lisa Loring

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Miliony fanów na całym świecie pogrążyły się w żalu. Nie żyje trójka wspaniałych artystów, jeden z nich zmarł w kwiecie wieku. O śmierci Lisy Loring, Adama Niane i Toma Verlaine dowiedzieliśmy się jednego dnia. 

Miliony fanów na całym świecie pogrążyły się w żalu. Nie żyje trójka wspaniałych artystów, jeden z nich zmarł w kwiecie wieku. O śmierci Lisy Loring, Adama Niane i Toma Verlaine dowiedzieliśmy się jednego dnia. 

Wielbiciele muzyki i kina doświadczyli dziś bolesnej straty — i to potrójnej. 30 stycznia media podały doniesienia o śmierci trójki utalentowanych artystów. Dwojga znaliśmy z uwielbianych seriali a jeden wprost hipnotyzował na scenie.

Fatalne zakończenie stycznia. Nie żyje troje artystów, dowiedzieliśmy się tego samego dnia

Smutne wieści pojawiły się w ostatnich dniach stycznia. W wieku 73 lat odszedł Tom Verlaine, gitarzysta, autor tekstów i frontman zespołu Television. Informację przekazała blisko związana z nim córka Patty Smith, innej znanej artystki. Podała, że muzyk zmarł po krótkiej chorobie.

– Nigdy nie było drugiego takiego jak Ty i nigdy nie będzie. Jakież to błogosławieństwo i dar, że dane mi było dzielić z Tobą mój czas na ziemi. Będę wdzięczna do końca mojego życia, a my zobaczymy się ponownie, spotykając się, gdziekolwiek poszedłeś – napisała w mediach społecznościowych.

Niestety, Tom Verlaine był jednym z trójki niezapomnianych osobistości, z którymi świat musiał się pożegnać. Tego samego dnia Omar Sy, wcielający się w jedną z głównych postaci popularnego serialu Netflixa „Lupin” powiadomił media, że w wieku zaledwie 56 lat zmarł Adama Niane.

Nie podano przyczyny śmierci serialowego Leonarda. Kolegę z planu pożegnał także Olivier Abbou, twórca produkcji takich jak „Złość”, „Iskander” czy „Felicita”.

– Nie rozstawaliśmy się przez cztery lata, dzieląc intensywny czas, artystyczne i bardzo ludzkie przygody w różnych zakątkach świata. Był bardzo zaangażowany, oświecony, charyzmatyczny, utalentowany. Był nie tylko moim wspólnikiem, ale też przyjacielem i bohaterem – czytamy.

Niestety, to nie koniec smutnych wieści.

Rodzina odłączyła ją od aparatury. Nie żyje Lisa Loring, pierwsza „Wednesday”

30 stycznia poinformowano także, że odeszła niezapomniana aktorka, która przed śmiercią zdążyła jeszcze doczekać się swojej ostatniej następczyni. Mowa tu o Lisie Loring, pierwszej ekranowej córce kultowych Addamsów — Wednesday. Nie doczekała swoich 65. urodzin, które obchodziłaby 16 lutego.

Pożegnała ją jej bliska przyjaciółka Laure Jacobson. Lisa miała przejść poważny udar mózgu, w ostatnich dniach była nieprzytomna, jej funkcje życiowe podtrzymywała aparatura. Rodzina podjęła decyzję o odłączeniu 28 stycznia.

– Od trzech dni była podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Wczoraj jej rodzina podjęła trudną decyzję o odłączeniu sprzętu, Lisa zmarła zeszłej nocy […] W naszych sercach pozostanie Wednesday Addams. Piękna, miła, kochająca matka, dziedzictwo Lisy dla świata rozrywki jest ogromne. Z kolei rodzinie i przyjaciołom pozostawi w pamięci swoje wielkie poczucie humoru, miłość i oddanie – czytamy na profilu społecznościowym Jacobson.

Tom Verlaine, Adama Niane i Lisa Loring zostawili po sobie pustkę, która jest nie do zapełnienia. W komentarzach z całego świata spływają kondolencje, do których oczywiście dołączamy.

Nie żyje
Nie żyje
Nie żyje

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: Gazeta.pl, Interia Muzyka

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Edyta Górniak zaśpiewa dla papieża. TVP już się szykuje
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ivan Komarenko cieszy się sielskim życiem w Rosji, a w komentarzach chryja. Wystarczyło jedno zdanie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Opozda wydała oświadczenie. Jej prywatne nagrania i zdjęcia trafiły do sieci, była w dramatycznym stanie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Papież Franciszek znalazł się w szpitalu. Watykan właśnie zabrał głos
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Fizjoterapeuta właśnie przekazał, co ze zdrowiem Marty Kubackiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutne wieści z rodziny Maryli Rodowicz. Artystka nie będzie miała wnuków zbyt szybko, niestety
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]