Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media obiegły plotki o romansie Anny Lewandowskiej. Teraz dodała taki wpis, że dopiero ludzie będą gadali
Michał Fitz
Michał Fitz 14.09.2023 08:14

Media obiegły plotki o romansie Anny Lewandowskiej. Teraz dodała taki wpis, że dopiero ludzie będą gadali

Anna Lewandowska
fot. KAPiF; Anna Lewandowska posądzona o romans

Ostatnio wokół Anny Lewandowskiej i jej męża wygenerował się ogromny szum medialny i to wcale nie ze względu na słabą, sportową dyspozycję Roberta. Internauci zaczęli plotkować o ich potencjalnym rozstaniu, a nawet romansie bizneswoman. Ta odpowiedziała na zarzuty, choć nie zrobiła tego wprost.

Anna Lewandowska ma romans?

Kilka miesięcy temu Anna Lewandowska znalazła sobie nową pasję. Tą została bachata, czyli zmysłowy taniec latynoamerykański. W mediach społecznościowych regularnie wrzuca filmy, na których widać, jak trenuje z hiszpańskimi tancerzami. Z uwagi na rodzaj tańca, przy niektórych figurach robi się naprawdę gorąco. 

Właśnie dlatego ludzie zaczęli spekulować, że Lewandowska nie tylko tańczy z innymi mężczyznami, ale także wdaje się z nimi w romans. Ignorowano przy tym fakt, że Anna tańczyła bachatę także z mężem i to na przyjęciu z okazji ich odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat

Anna Lewandowska i jej mąż nie noszą obrączki

Oliwy do ognia dodał także wywiad Roberta Lewandowskiego przed ostatnim zgrupowaniem, w trakcie którego nie miał na sobie obrączki. Internauci szybko sprawdzili jego inne fotki i nagrania. Na niektórych z nich piłkarz też nie miał na palcu symbolu małżeństwa. 

lewandowski wywiad.JPG
Robert Lewandowski w rozmowie z portalem Meczyki.pl

Podobnie było zresztą w przypadku jego żony. Ta miała obrączkę na fotkach częściej, ale też zdarzało się, że jej nie zakładała. Wydaje się, że Anna postanowiła sprawę wyjaśnić kolejnym zdjęciem. Jest chyba nawet bardziej wymowne, niż gdyby udzieliła komentarza w tej sprawie.

Anna Lewandowska znów w obrączce

W mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej pojawił się ostatnio wpis dotyczący prozdrowotnych właściwości kawy. Jego treść ze wspomnianym zamieszaniem wokół jej małżeństwa nie ma najmniejszego związku, ale zdjęcie już tak.

Lewandowska jest bowiem na fotce ustawiona w taki sposób, że pierwszy plan stanowi jej prawa dłoń, na której ewidentnie widać obrączkę. Można to odebrać jako sygnał dla wszystkich nieżyczliwych osób, które wątpiły w jej małżeństwo.