Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media właśnie informują o ogromnej kłótni Kasi Cichopek i Idy Nowakowskiej. Do awantury miało dojść na planie programu TVP
Michał Fitz
Michał Fitz 26.07.2022 17:59

Media właśnie informują o ogromnej kłótni Kasi Cichopek i Idy Nowakowskiej. Do awantury miało dojść na planie programu TVP

Ida Nowakowska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” prod. TVP

Ida Nowakowska i Kasia Cichopek uchodzą za twarze Telewizji Polskiej. Sprawdziły się w „Pytaniu na śniadanie” na tyle, że włodarze stacji chętnie dają im kolejne angaże i wyzwania. Przy jednym z nich znów musiały współpracować.

Chodzi konkretnie o program „You Can Dance – Nowa Generacja”, który przed nowym sezonem przeszedł spore zmiany. Doszła nowa prowadząca w postaci Edyty Herbuś, a Nowakowska i Cichopek zasiadły obok Augustina Egurroli jako jurorki. To właśnie przy tym stole miało dojść do sprzeczki.

Ida Nowakowska pokłóciła się z Katarzyną Cichopek?

Informacje w tej sprawie przekazał reżyser wspomnianego wyżej show, który rozmawiał z „Faktem”. Jak stwierdził, obydwie panie mają nieustępliwe charaktery, a dodatkowo są też matkami, dlatego zależy im na wszystkich dzieciach. W programie oceniają małoletnich, dlatego bardzo zależy im, by osądy były sprawiedliwe, ale nie krzywdzące. Rzekomo nie zawsze się w tej kwestii zgadzają.

Potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników wyznał reżyser.

Jednocześnie mężczyzna zaznaczył, że to nic złego, bo panie nie pałają do siebie niechęcią, a wzajemnie się szanują. Akurat fakt, że się czasem zdecydowanie nie zgadzają, jest dobry dla samego programu, bo przez to nie jest on nudny.

Czy Ida Nowakowska i Kasia Cichopek będą dobrymi jurorkami?

Jakiś czas temu w ramach „Pytania na śniadanie” opublikowano krótką rozmowę z Augustinem Egurrolą. Było to niedługo po oficjalnym ogłoszeniu jego towarzyszek z jury. Wybitny choreograf został zapytany o to, jak widzi współpracę z paniami.

Mężczyzna bez ogródek przyznał, że nieco się tego obawia ze względu na to, że panie potrafią postawić na swoim, a on będzie jednak rodzynkiem w tym towarzystwie. Dodał przy tym, że zawsze będzie oceniał przede wszystkim taniec, jakby obawiał się, że jego koleżanki, ze względu na to, że lubią dzieci, mogą kierować się też innymi kryteriami.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez You Can Dance TVP (@youcandancetvp)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska o inflacji: „Rzadko chodzę na zakupy”. Internauci wyśmiali prowadzącą TVP
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy 

Źródło: Fakt/ Plejada