Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Megan Markle ogłosiła niespodziewaną wiadomość. Wszystko w dniu urodzin syna
Marta Kulik
Marta Kulik 07.05.2021 12:35

Megan Markle ogłosiła niespodziewaną wiadomość. Wszystko w dniu urodzin syna

Meghan markle
fot. Rex Features/East News

Megan Markle i książę Harry kochają zaskakiwać. Zaledwie kilka dni temu świat obiegła sensacyjna wiadomość o sukcesie księżnej, a teraz z okazji urodzin syna Sussexowie postanowili wystosować ważny apel.

Z okazji drugich urodzin Archiego jego rodzice pokazali nietypowe zdjęcie, a podpis zwraca szczególną uwagę. Książę i księżna Sussex zapraszają do wspierania akcji szczepień z okazji drugich urodzin ich syna napisano.

Maghan Markle i książę Harry apelują

Sussexowie zaznaczyli, że to najwznioślejszy sposób na uczczenie urodzin ich syna. Chodzi oczywiście o wsparcie najbiedniejszych krajów. Meghan i Harry poinformowali, że dotychczas około 80% z niemal miliarda szczepionek przeciwko COVID-19 zostało podanych w bogatszych krajach.

– Chociaż może nam się wydawać, że normalność jest już tuż za rogiem, musimy zdać sobie sprawę, że w większości krajów świata dystrybucja szczepionek jeszcze się nie rozpoczęła. Nie będziemy w stanie naprawdę wyzdrowieć, dopóki wszyscy nie będą mieli równego dostępu do szczepień – czytamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla Archiego. Życzenia pojawiły się także na oficjalnym instagramowym profilu rodziny królewskiej. Niestety, nie opublikowano aktualnego zdjęcia chłopca jak w przypadku dzieci Kate i Williama. Fotografia powstała dwa lata temu.

Przypomnijmy, że to kolejna zaskakująca wiadomość o rodzinie w ostatnim czasie. Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, że Meghan nagle ogłosiła wydanie swojej książki. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl