Meghan Markle i książę Harry to para, która jak mało która przyciągnęło do siebie uwagę mediów. Ich wesele przyciągnęło uwagę obserwatorów z całego świata. Teraz po raz kolejny wzbudzają kontrowersję. Tym razem robią coś, czego jeszcze nie widzieliśmy. Postanowili… odejść z rodziny królewskiej.

Zawsze wzbudzali kontrowersje. Książę Harry, poślubiając czarnoskórą Amerykankę, zrobił coś, czego chyba nikt z jego i rodziny nie mógł przewidzieć. Od razu wiadomo było, że młodego buntownika nie trudno będzie kontrolować. Teraz kiedy Meghan Markle i książę Harry oświadczyli, że odchodzą z rodziny królewskiej, wiadomo już, że te przypuszczenia się sprawdziły. 

Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiej

Zamierzamy wycofać się jako „wysocy rangą” członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej — mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu książęcej pary, które pojawiło się w Internecie dzisiejszego wieczora. 

Jednocześnie para zapewniła, że wciąż będąc uznawać swoje obowiązki wobec swojego kraju i że wciąż będą wspierać rodzinę królewską. Zaznaczyli również, że uważają, że nadszedł czas na to, by poświęcali więcej swojego czasu Stanom Zjednoczonym Ameryki, skąd w końcu pochodzi Meghan Markle, i że od teraz swój czas będą dzielić pomiędzy ich dwa kraje. 

Kolejne kontrowersje

Meghan Markle zawsze była nietypowym wyborem na partnerkę dla członka rodziny królewskiej. Obecnie znana jako (już była) członkini rodziny królewskiej, jeszcze do niedawna dla wielu osób mogła być znana na przykład z serialu W garniturach. Czarnoskóra aktorka, w dodatku rozwódka — wiele osób było w szoku, że królowa w ogóle dopuściła do małżeństwa. 

Teraz kiedy tylko do opinii publicznej dotarła wiadomość o tym, że para postanowiła odejść z rodziny królewskiej, wiele osób zadaje sobie pytanie: czy to Meghan namówiła Harry’ego? A wy, co sądzicie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

ciąża
fot. instagram.com/royalsussex

Wszystkich zaszokowali tym oświadczeniem. 

Rodzina królewska
instagram.com/sussexroyal

Harry i Meghan odchodzą z rodziny królewskiej. 

meghan markle
instagram.com/sussexroyal

Cały świat jest w szoku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. 3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródła: wiadomosci.gazeta.pl

Poprzedni artykułCezary Pazura po raz pierwszy powiedział, dlaczego się rozwiódł. Doszło do zdrady?
Następny artykułFotograf uwiecznił dziecko z małogłowiem jeden dzień przed jego śmiercią. ”Nie mogłem powstrzymać łez”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego