Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle miała myśli samobójcze. ,,To była ciągła walka”
Karol Osiński
Karol Osiński 08.03.2021 09:27

Meghan Markle miała myśli samobójcze. ,,To była ciągła walka”

Meghan Markle
fot. East News/SPLASH NEWS

Jakiś czas temu Meghan Markle i książę Harry udzielili długiego i szczerego wywiadu dla znanej dziennikarki Oprah Winfrey. Rozmowa była na tyle ciekawa, że obejrzeli ją ludzie z całego świata. Na jaw wówczas wyszedł zaskakujący fakt. Księżna Sussexu w pewnym momencie życia chciała popełnić samobójstwo. Co gorsza, nikt nie chciał jej udzielić pomocy.

Z wywiadu przeprowadzonego przez Oprah Winfrey z wnuczkiem Królowej Elżbiety II i Meghan Markle jasno wynika, że życie za murami Pałacu Buckingham wcale nie jest takie proste. Małżonka Harry’ego przekonała się o tym na własnej skórze.

Meghan Markle chciała popełnić samobójstwo

Zapowiadany przez Oprah Winfrey wywiad z zamieszkującą Kalifornię parę z rodziny Królewskiej zapowiadał się na światowej skali hit, i takim właśnie był. W rozmowie poruszonych zostało mnóstwo wątków, które przez lata utkwią w pamięci ludziom na bieżąco śledzącym losy księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Warto dodać, że do wnuczka Królowej Elżbiety II dobiegały głosy zza murów Pałacu Buckingham, by zmienić datę emisji wywiadu. Księżna Sussexu i jej małżonek zdradzili kilka rzeczy, które nigdy wcześniej nie przeszłyby ludziom przez myśl. Okazuje się, że życie za murami Pałacu Buckingham nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.

Meghan Markle otworzyła się przed dziennikarką jak nigdy dotąd. Rozmowa potrwała dwie godziny i mogliśmy się z niej dowiedzieć, że kiedy dołączyła do rodziny Królewskiej znajdowała się w bardzo słabym stanie psychicznym. Spowodowane było to hejtem i krytyką, które na nią spadły. Wszystko to sprawiło, że myślała o samobójstwie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie chciałam już żyć. To było tak jasne dla mnie, tak prawdziwe i tak przerażające. To była ciągła walka – powiedziała Meghan Markle w rozmowie z Oprah Winfrey.

Meghan Markle o samobójstwie

Jednak nie to było w tym wszystkim najgorsze. Okazuje się, że mimo bardzo trudnych i ciężkich chwil, które przeżywała księżna Sussexu, nie mogła liczyć na niczyją pomoc za murami Pałacu. Szukała pomocy ze specjalistami, jednak kiedy o to poprosiła, usłyszała, że taki ruch nie będzie dobry dla instytucji.

Jeszcze gorzej było w momencie, gdy o wszystkim opowiedziała swojemu mężowi. Chciała wówczas spędzić czas tylko we dwoje i w świętym spokoju. Zamiast tego zmuszona była do udania się na rodzinną imprezę charytatywną, którą wspomina następująco:

Zdjęcia z tego eventu nawiedzają mnie – powiedziała w wywiadzie, ledwo powstrzymując się od płaczu.

Przypomnijmy, że Meghan Markle obecnie jest w drugiej ciąży. Tę radosną nowinę przekazała w połowie lutego br. Królowa Elżbieta II zdążyła wydać specjalne oświadczenie w tej sprawie, które znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle

Meghan Markle przyznała w rozmowie z Oprah Winfrey, że niedługo po przeprowadzce do Pałacu Buckingham myślała o samobójstwie. Było to spowodowane falą krytyki, jaka na nią spadła.

This is the event Meghan referred to in the interview, where Harry is holding her hand so tightly: pic.twitter.com/bXxpKkadOD

— Helen Sullivan (@helenrsullivan) March 8, 2021

Oto zdjęcie z imprezy charytatywnej, o której księżna Sussexu wspominała w rozmowie z Oprah Winfrey.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl