Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przyrodnia siostra Meghan Markle poszła do telewizji. Padły mocne słowa
Karol Osiński
Karol Osiński 09.03.2021 11:52

Przyrodnia siostra Meghan Markle poszła do telewizji. Padły mocne słowa

Meghan Markle
fot. screen youtube@CBS; youtube@This Morning

Nie milkną echa wywiadu dla Oprah Winfrey, którego udzielili Meghan Markle i książę Harry. Tym razem głos w tej sprawie zabrała przyrodnia siostra aktorki, Samantha Markle. Padły krytyczne i mocne słowa. Jej zdaniem małżonka księcia Harry’ego nie powiedziała całej prawdy.

Oprah Winfrey zapowiadała, że ten wywiad będzie zaskakujący i przepełniony wieloma wyznaniami eksroyalsów. Meghan Markle otworzyła się przed dziennikarką, jak nigdy wcześniej, jednak nie wszystkim się to spodobało, np. jej przyrodniej siostrze.

Meghan Markle: słowa przyrodniej siostry

Wywiad księżnej i księcia Sussexu zrobił piorunujące wrażenie na wielu ludziach, jednak każdy kij ma dwa końce. Po drugiej stronie barykady znaleźli się Brytyjczycy, którzy mają odmienne zdanie i publicznie krytykują wyznania Meghan i Harry’ego. Do ich drużyny dołączyła przyrodnia siostra księżnej, Samantha Markle, która nie pierwszy raz krytycznie wypowiedziała się na temat swojej siostry.

Zarówno Samantha, jak i jej ojciec, który przy okazji jest ojcem Meghan niejednokrotnie wylewali publicznie krytykę na małżonkę księcia Harry’ego. Starsza siostra często udziela wywiadów dla popularnych programów telewizyjnych, w tym m.in. dla This Morning. Tym razem stwierdziła, że Meg nie powiedziała całej prawdy. W szczególności nie spodobało jej się to, co powiedziała na temat samej siebie.

Prawda została kompletnie zignorowana i pominięta – powiedziała w jednym z wydań Inside Edition.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Meghan Markle w rozmowie z Oprah Winfrey poruszyła temat wydanej przez Samanthę książki. Uznała, że przyrodniej, starszej siostrze ciężko było opisać jej życie skoro tak naprawdę jej nie zna. Stwierdziła także, że wychowywała się jako jedynaczka i nie miała z siostrą kontaktu przez dwadzieścia lat. Zainteresowana inaczej widziała przebieg zdarzeń:

Nie wiem, jak ona może mówić, że jej nie znam i była jedynaczką. Mamy wspólne fotografie z całego życia. Jak może mnie nie znać? – mówiła Samantha Markle.

Samantha Markle o depresji siostry

W wywiadzie mogliśmy się dowiedzieć kilka naprawdę ciekawych, a przy tym nieco przerażających rzeczy na temat życia Meghan Markle. Małżonka księcia Harry’ego powiedziała, że niedługo po przybyciu do Pałacu Buckingham miała duże problemy natury psychicznej, co przełożyło się na myśli samobójcze. Wygląda na to, że jej przyrodnia siostra, Samantha niezbyt współczuła jej kiepskiego stanu zdrowia:

Depresja to nie jest wymówka do traktowania ludzi jak szmaty – powiedziała bardzo ostro na łamach Inside Edition.

Warto dodać, że w wywiadzie wiele ciekawych rzeczy zdradził także książę Harry. Wnuk Królowej Elżbiety II powiedział, że od momentu wystąpienia z dworu Buckingham jego kontakt z ojcem bardzo osłabł. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Oprah (@oprah)

Meghan Markle w rozmowie z Oprah Winfrey zdradziła wiele informacji na temat swojego życia między murami Pałacu Buckingham, jak i poza nimi.

Meghan Markle

Jej siostra, Samantha Markle w krytycznych słowach wypowiedziała się na łamach Inside Edition na temat twierdzeń siostry. Dodała, że depresja, to żadna wymówka, by źle traktować ludzi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl