Meghan Markle przytyła 16 kilogramów po ciąży? Księżna Sussex niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, o czym informowały media na całym świecie. Świeżo upieczona mama po porodzie znowu znalazła się na pierwszych stronach gazet, a to za sprawą nagłego przyrostu jej wagi. Jak donosi brytyjski tabloid Globe w małżeństwie księcia Harry’ego i księżnej Meghan nie dzieje się dobrze. Pojawiły się nawet głosy, że Markle ma depresję poporodową. 

Życie Meghan Markle zmieniło się o 180 stopni. Jeszcze kilka lat temu była przeciętną amerykańską celebrytką, a przez ślub z księciem Harrym stała się członkinią rodziny królewskiej! Wymagało to wprowadzenia w jej życiu wielu zmian. Jak donoszą brytyjskie dzienniki księżna nie do końca radzi sobie z presją otoczenia po urodzeniu swojego pierwszego dziecka. Podobno jej małżeństwo przeżywa kryzys, a sama Meghan ma depresję poporodową. 

Meghan Markle ma depresję poporodową?

Urodzenie pierwszego dziecka dla każdej kobiety to wyjątkowy, a zarazem trudny moment w życiu. Z pewnością może się o tym przekonać Meghan Markle, której ciążę i pierwsze dni po porodzie obserwowały miliony ludzi na całym świecie. Jak informuje dziennik Globe Meghan Markle nie radzi sobie z presją mediów i otoczenia od czasu, gdy po raz pierwszy została mamą.

Co więcej, księżna Sussex rzekomo przestała dogadywać się z mężem i ma ciągłe zmiany nastrojów. Informator tabloidu zdradził, że przytyła już 16 kilogramów, nie radzi sobie w opiece nad noworodkiem, nie chce pokazywać się publicznie, notorycznie płacze, a swoje smutki zajada słodyczami, co odbija się na jej sylwetce. 

Meghan Markle i książę Harry mają kryzys?

Książę Harry martwi się o stan zdrowia swojej żony. Wahania nastrojów i presja ze strony otoczenia przygnębiają Meghan Markle, co może prowadzić do depresji. Po przykładzie księżnej Diany wiemy, że depresja, zwłaszcza ta przeżywana publicznie, może prowadzić do tragedii. Sam książę Harry po śmierci swojej mamy przeżywał bardzo ciężkie chwile, w których pokonaniu pomógł mu terapeuta. Ok Magazine! donosi, że właśnie terapeuta ma sprawić, że w ich związku znowu zapanuje spokój i harmonia. 

– Nie mają jeszcze niani, więc sami radzą sobie ze wszystkim i nie zawsze są zgodni. Zaczęli spotykać się z profesjonalistą, który pomoże im przejść przez ten trudny okres i zapobiegnie oddaleniu się od siebie – donosi informator OK! Magazine.

Myślcie, że uśmiechy księżnej Meghan to tylko dobra mina do złej gry?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle
materiały prasowe

Brytyjski tabloid twierdzi, że Meghan Markle ma depresję poporodową. 

meghan markle
instagram.com/sussexroyal

Ponoć książęca para przechodzi kryzys. 

meghan markle
instagram.com @meghanmarkle_official

Ich związek ma uratować terapia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wydajesz za dużo na rozrywki? Twoja wypłata trafi do małżonka
  2. Lekarz poprosił ją o rękę. „Powiedział, że już nigdy nie będę musiała pracować. Postawił tylko jeden warunek”
  3. Syn Basi został zaproszony na urodziny kolegi. W SMS-ie od mamy jubilata była prośba, która wyprowadziła kobietę z równowagi
  4. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki natychmiast opowiedziała wszystkim, co kobieta zrobiła jej dziecku
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
Poprzedni artykułMąż odkrył, że żona go zdradza. Postanowił ją upokorzyć w najgorszy możliwy sposób
Następny artykułJak schudnąć z brzucha? Zmień swoje życie dzięki prostym ćwiczeniom
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.