Meghan Markle i Książę Harry zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej i zacząć życie na własny rachunek. Głos w sprawie decyzji pary zabrała sama Królowa Elżbieta II, która zaszokowała wszystkich swoim podejściem do tego kontrowersyjnego tematu.

Od samego początku medialnego związku Meghan Markle i Księcia Harry’ego gazety donosiły o kontrowersyjnych ruchach artystki, która za nic ma królewski protokół. Udało jej się przekonać nawet swojego męża do opuszczenia rodziny królewskiej i emigrację do Stanów Zjednoczonych. Królowa Elżbieta II postanowiła wypowiedzieć się na temat gestu pary.

Meghan Markle wyjechała z Wielkiej Brytanii

Niektórzy wielbiciele rodziny królewskiej mogliby powiedzieć, że Meghan Markle stara się rozsadzić ją od środka za pomocą wyprowadzki do USA wraz z księciem Harrym.

Innego zdania jest sama głowa rodu Windsorów, Elżbieta II, która zabrała głos odnośnie najnowszych wydarzeń rozgrywających się w zabytkowych wnętrzach pałaców należących do jej rodziny od setek lat.

Królowa wzięła udział w konferencji prasowej po szczycie rodziny królewskiej w Sandringham. Podczas zebrania omawiano kwestię tego, jaka będzie przyszłość księcia i księżnej Sussex.

Oświadczenie królowej

-Dzisiaj moja rodzina prowadziła bardzo konstruktywne dyskusje na temat przyszłości mojego wnuka i jego rodziny. Moja rodzina i ja całkowicie popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan, aby stworzyć nowe życie jako młoda rodzina – rozpoczęła królowa. 

Głowa rodziny królewskiej w swojej wypowiedzi zaznaczyła, że to rozwiązanie kompromisowe, a Harry i Meghan Markle nie znikną kompletnie z życia publicznego.

Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej, pracującymi w pełnym wymiarze godzin, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie życia bardziej niezależnego życia jako rodzina, jednocześnie pozostając cenną częścią mojej rodziny – zakończyła Elżbieta II.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle
fot.eastnewsa.pl/ EA

Meghan Markle i książe Harry postanowili ograniczyć swój kontakt z rodziną królewską.

książę harry
instagram.com/theroyalfamily, instagram.com/sussexroyal

Królowa udzieliła obszernej opinii na ten temat.

Meghan Markle
fot. eastnews.pl/EA

Sama Meghan Markle chyba nie spodziewała się takiej odpowiedzi Elżbiety II.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułNie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
Następny artykułJak się ubrać do Teatru Wielkiego? Postaw na elegancję i klasę
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.