Meghan Markle od niespełna tygodnia może cieszyć się tytułem księżnej Sussex oraz swoim mężem – księciem Harrym. Okazuje się jednak, że życie potrafi być naprawdę przewrotne i robi nam niesamowite niespodzianki. Zdjęcie, które stało się hitem Internetu, bawi, ale i zaskakuje. Myślicie, że 15-letnia Meghan już wtedy stwierdziła, że chce być księżniczką? 

Fani książęcej pary nie przestają dociekać ciekawostek z ich życia. Do sieci właśnie trafiło urocze zdjęcie 15-letniej Meghan Markle, która pozuje przed pałacem Buckingham na szkolnej wycieczce. Z pewnością Meghan nawet w najśmielszych marzeniach nie myślała, że kiedyś poślubi księcia, a sama zostanie księżną i po pałacu będzie spacerowała jako członek królewskiej rodziny.

Meghan Markle przed pałacem Buckingham

Kiedy Meghan jako nastolatka pozowała przed pałacem, z pewnością nie zdawała sobie sprawy, że znajduje się w nim jej przyszły książę. Brzmi jak bajka, a jednak to prawdziwa historia książęcego małżeństwa. Zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze, wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród internautów, którzy nie kryją rozbawienia zaistniałą sytuacją w komentarzach.

 Jednego dnia pozujesz przed Pałacem, 22 lata później wychodzisz za księcia

– 22 lata temu zrobiłam sobie zdjęcie pod Disneylandem, czy to oznacza, że poślubię Myszkę Miki?

Trzeba przyznać, że historia zdjęcia i to, że Meghan pozowała na tle pałacu Buckingham, jest niesamowita. Ta sytuacja ukazuje, jak przewrotny potrafi być los. Meghan obecnie może cieszyć się życiem u boku swego księcia, a pojawiające się fakty mogłyby stworzyć interesujący scenariusz filmu. Związek, który od początku wzbudzał kontrowersję, piękny ślub oraz nieprzychylność rodziny księżnej Meghan, mógłby być genialnym dramatem o szczęśliwym zakończeniu. Małżeństwo książęcej pary zdecydowanie kwitnie, a zakochani bardzo przejęli się swoimi obowiązkami i przełożyli podróż poślubną. Myślicie, że kiedyś ukarze się film przedstawiający historię księżnej i księcia Sussex? Z pewnością byłaby to bardzo ciekawa produkcja 😉

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co złego dzieje się z Sablewską? To skóra i kości…
  2. Pierwszy taki klip w Polsce. Doniu rapuje z weteranem z Afganistanu
  3. Celebrytka oskarża TVN! Jak wytłumaczy się z tego stacja?

Źródło: se.pl