Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Ciążowy brzuch jest już spory
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 15.02.2021 08:16

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Ciążowy brzuch jest już spory

Meghan Markle
fot. Rex Features/East News

Meghan Markle i Harry podzielili się ze światem radosną nowiną. Okazuje się, że amerykańska aktorka i aktywistka jest w ciąży! Małżeństwo po raz drugi zostanie rodzicami. Fani z pewnością są zaskoczeni, już zaczęli składać gratulacje.

Meghan Markle i Harry mieli dla swoich fanów w mediach społecznościowych walentynkową wiadomość, która wcale nie okazała się życzeniami miłości i wytrwałości. Para potwierdziła medialne plotki o ciąży aktorki, która pokazała całkiem spory już brzuszek.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży

Informację na Twitterze przekazał dziennikarz telewizji ITV News Chris Ship, który jest korespondentem przy rodzinie królewskiej. Na platformie opublikował on czarno-białe zdjęcie pary.

Książę i księżna Sussex leżą na nim pod drzewem, a pod sukienką aktorki zarysowuje się całkiem spory już ciążowy brzuszek. Obydwoje wyglądają na niezwykle szczęśliwych i spełnionych.

Dobrych humorów nie zepsuł im nawet fakt, że ostatnio wybuchło spore zamieszanie wokół zmiany danych w akcie urodzenia ich pierwszego dziecka. Szerzej o tym pisaliśmy >tutaj<.

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę Harry i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział rzecznik pary w magazynie People.

Meghan Markle o poronieniu

Przypomnijmy, że para ma już syna Archiego, który w maju tego roku skończy 2 latka. Od dawna wiadomo, że Markle i Harry starali się o rodzeństwo dla chłopca, jednak wcześniej aktorka poroniła.

O swoim nieszczęściu i tragicznym doznaniu 39-latka napisała w niezwykle szczerym eseju, który 25 listopada 2020 r. pojawił się na łamach magazynu New York Times.

Aktorka wspominała, że był to zwykły lipcowy poranek. Nic nie zapowiadało nadchodzącej tragedii i żałoby. Kiedy Meghan zmieniła synowi pieluszkę, poczuła ostry skurcz.

Ból był na tyle silny, że żona Harry’ego upadła na podłogę. W swoich ramionach cały czas trzymała Archie’go i nuciła kołysanką, która miała uspokoić ich obydwoje.

Wiedziałam, kiedy trzymałam swoje pierworodne dziecko, że tracę drugie. Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Czułam wilgoć jego dłoni i całowałam jego kłykcie, mokre od naszych łez. Wpatrywałam się w zimne białe ściany zaszklonymi oczami. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy – napisała.

Dodała, że utrata dziecka to ból i smutek, którego wielu doświadcza, jednak nadal mało kto o tym mówi głośno. Miejmy nadzieję, że maluszek, którego obecnie nosi pod sercem, doczeka się przyjścia na świat, a jego mama będzie miała udane rozwiązanie.

Zobacz zdjęcia:

News from Harry and Meghan.
Baby number 2 is on the way ???? pic.twitter.com/aETDcOW8oh

— Chris Ship (@chrisshipitv) February 14, 2021

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Pokazała spory brzuszek ciążowy.

W ubiegłym roku żona Harry’ego poroniła, o czym napisała w eseju w New York Times.

Meghan Markle

Ich niespełna dwuletni synek być może już wkrótce doczeka się rodzeństwa. Gratulacje!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: