Meghan Markle od ponad trzech tygodni jest żoną księcia Harrego. Ślub wywołał ogromne emocje, jednak ostatnio gorącym tematem jest ciąża księżnej Sussex. Pojawiało się już wiele informacji, jednak te ostatnie są naprawdę zaskakujące! Meghan Markle jest w ciąży bliźniaczej? Wszystko na to wskazuje!

Ślub książęcej pary był bajeczny, a kreacja Meghan od początku wzbudziła kontrowersję. Wiele osób zauważyło, że przygotowana suknia była wyraźnie niedopasowana, co było przesłanką do stwierdzenia, że Meghan i Harry spodziewają się pierwszego dziecka – pisaliśmy o tym tutaj. Teraz plotki zostają potwierdzone, a młoda para spodziewa się nie jednego dziecka, a  bliźniaków! Księżna Meghan jest w ciąży.

Meghan Markle jest w ciąży bliźniaczej!

Brytyjskie media szaleją z radości, a fani książęcej pary nie dowierzają. Do informacji publicznej trafiła wiadomość, że Meghan Markle jest w ciąży, a rodzina królewska znów się powiększy. To wspaniała nowina!

Według brytyjskiego tabloidu – National Enquirer, Meghan i Harry spodziewają się dzieci i już niedługo świat będzie świętował kolejne royal babies. Osoba z bliskiego otoczenia małżeństwa wyznała, że Meghan jeszcze przed ślubem udała się do kliniki leczenia niepłodności, a książę Harry od długiego czasu wprowadził do swojej diety suplementy i witaminy, aby być w świetnej formie.

Trzeba przyznać, że księżna Meghan i książę Harry dokonali niesamowitego wyczynu, ponieważ ostatnia ciąża bliźniacza w rodzinie królewskiej miała miejsce 588 lat temu. Co ciekawe, sama Markle również potwierdziła informacje o ciąży podczas wizyty w Irlandii Północnej. Księżna Sussex oglądając wystawy, zainteresowała się dziecięcymi łóżeczkami oraz wanienkami wyznając, że niedługo będą potrzebowali tych wszystkich produktów. Od dłuższego czasu Meghan wspominała, że chciałaby w jak najszybszym czasie zostać mamą, czyżby książęca para wprowadziła swoje plany w życie? Na to wygląda! 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha znów prowokuje! „Mucha czy osa, bzykaj, bzykaj…”
  2. Rzeczy, które powinna zrobić każda kobieta. Sprawdź, czy nie przegapiłaś czegoś wyjątkowego!
  3. Ewa Farna miała wypadek! To mogło skończyć się tragicznie

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułDoda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz
Następny artykułDlaczego warto jeść lody? Znamy świetne powody