Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”. Od kiedy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka, uwaga mediów na całym świecie skupiła się na księżnej Sussex. Jednak ostatnio przyszła mama znalazła się pod ostrzałem krytyki. Jaki jest powód?

Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”. Wiele osób zauważyło, że ostatnio Meghan Markle ciągle trzyma dłonie na brzuchu. Zarzucają, że księżna Sussex pragnie w ten sposób zwrócić na siebie uwagę dziennikarzy. Twierdzą, że żadna ciężarna nie zachowuje się w podobny sposób. Inni bronią żony księcia Harry’eo. Czy Meghan rzeczywiście chce wyłącznie wywołać sensację?

Kim jest Meghan Markle?

Megan Markle to żona Harry’ego, młodszego syna księżnej Diany Spencer i księcia Karola. Przed ślubem z bratem następcy brytyjskiego tronu pracowała jako aktorka. Zasłynęła rolą Rachel Zane w serialu W garniturach

Meghan przyszła na świat 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych jako córka Dorii, terapeutki i instruktorki jogi oraz Thomasa, operatora filmowego. To właśnie ojciec zaraził Meghan miłością do kina. Kiedy miała sześć lat, jej rodzice rozwiedli się. Zamieszkała z matką, ale utrzymywała regularny kontakt z Thomasem. Ma dwoje przyrodniego rodzeństwa. Przez trzy lata była żoną Trevora Engelsona, amerykańskiego producenta filmowego. Para rozwiodła się w 2013 roku.

Trzy lata później w lipcu Markle poznała księcia Harry’ego, młodszego brata następcy brytyjskiego tronu. Już w listopadzie następnego roku ogłoszono ich zaręczyny, a 19 maja 2018 na zamku w Windsorze miał miejsce ich ślub. W październiku ogłoszono, że para spodziewa się pierwszego dziecka.

Meghan Markle w ciąży

Dlaczego Meghan Markle trzyma dłonie na brzuchu? Odpowiedź może być banalna: to zwykły opiekuńczy gest miłości przyszłej matki do nienarodzonego dziecka.

Zostało już potwierdzone, że nienarodzone dzieci reagują na głos matki, kiedy słyszą go w jej łonie. Możliwe, że odczuwają również dotyk, chociaż nie istnieją na to solidne dowody. Georgia Rose, doświadczona położna, twierdzi, że takie zachowanie jest zupełnie naturalne, a księżna Sussex wyłącznie stara się zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa podczas hałaśliwych wydarzeń publicznych. Rose określiła nawet zachowanie księżnej pięknym gestem. Dlatego prawdopodobnie nie ma powodów, by sądzić, że Meghan zależy wyłącznie na skupieniu na sobie uwagi.

A wy co sądzicie o zachowaniu księżnej Sussex?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle
fot. instagram.com @royalfamilyroyal

Meghan i Harry poznali się w lipcu 2016 roku, a zaledwie rok później w listopadzie ogłosili swoje zaręczyny. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykułKtóre psy żyją najdłużej? Najdłużej żyjące rasy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.