Meghan Markle

Obraz 1 z 6

Fot. Instagram.com

 

Meghan Markle jest w ciąży? Plotki o ciąży księżnej Sussex zaczęły się już w kilka dni po ślubie z księciem Harrym. Meghan Markle była bacznie obserwowana przez paparazzich przez ostatnie 5 miesięcy i doszukiwano się nawet najmniejszych oznak ciąży. Czy młode małżeństwo w końcu spodziewa się dziecka?

Meghan Markle i książę Harry nie mieli łatwego startu we wspólne życie – Meghan była ciągle nękana przez swoje rodzeństwo i ojca. Czy przez ogłoszenie wydane przez Pałac Kensington, zła karma odwróci się od Księżnej Sussex?

Meghan Markle jest w ciąży?

Pałac Kensington ogłosił dzisiaj na Twitterze, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. Ta wiadomość zelektryzowała wszystkie media w Wielkiej Brytanii. Na takie wiadomości czekali wszyscy – nawet ciąża Kate Middleton nie wzbudzała takiego zainteresowania, jak ciąża Meghan Markle. W oficjalnym profilu na Twitterze Pałac Kensington napisał:

– Jej wysokość Książę i Księżna Sussex z radością pragną ogłosić, że Księżna Sussex spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat wiosną 2019 roku.

Meghan i Harry obecnie są w Australii na swojej pierwszej, oficjalnej podróży zagranicznej. Książę Harry każdego roku otwiera tam Invictus Games, czyli turniej dla weteranów wojennych, którzy w wyniku obrażeń stracili kończyny. W tegorocznym turnieju Harry’emu po raz pierwszy będzie towarzyszyć Meghan Markle. Czy brzuszek księżnej będzie już widoczny? 

Bardzo cieszymy się, że Meghan Markle jest w ciąży! Gratulujemy młodym rodzicom i czekamy z niecierpliwością na narodziny kolejnego dziecka w Rodzinie Królewskiej. Cudowne wieści!

ZOBACZ ZDJĘCIE:


ZOBACZ TEŻ:

 

  1. Znaki zodiaku. Dowiedź się, gdzie poznasz swoją prawdziwą miłość!
  2. Te znaki zodiaku, będą miały cudowną jesień
  3. Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?

źródło: cnn.com, bbc.co.uk, pudelek.pl

Poprzedni artykułJakie spodnie wybrać do figury Jabłko? Jak maskować niedoskonałości sylwetki?
Następny artykułJak zorganizować panieński w domu? Zrobisz to za małe pieniądze!
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.