Meghan Markle może czasami budzić mieszane uczucia w Pałacu Buckingham. Nie zawsze chce się podporządkować panującym tam zasadom, nie zawsze też pozostaje w zgodzie z resztą rodziny. Czy Meghan pogodziła się z Kate? O co pokłóciły się księżne?

Meghan Markle ma podobno mocny charakter. Lubi głośno wyrażać swoje zdanie i nie przebiera w słowach. Chociaż etykieta pałacu nakazuje przestrzegać pewnych zasad, Meghan nie zawsze chce się do nich stosować. Co się wydarzyło w pałacu przed świętami? 

Meghan Markle

Żona księcia Harry’ego może zaburzać harmonię Rodziny Królewskiej, a wszystko przez jej silny charakter. Niedawno pisaliśmy artykuł o tym, że miała problemy z przestrzeganiem etykiety, a dokładnie z odcięciem się od mediów społecznościowych. Zgodnie z etykietą, miała je wszystkie usunąć, w dniu zaręczyn. Jak się okazało, nie zastosowała się do tych zasad i jedynie zamroziła na chwile swoje konto w serwisie Instagram. To nie koniec problemów, bo ostatnie plotki donoszą, że księżna miała poważny spór z Księżną Cambridge – Kate Middleton.

Spór Meghan Markle i Kate Middleton

Brytyjskie Media co jakiś czas donosiły o rzekomym sporze obu księżnych. Miał on trwać aż od ślubu Meghan i Harry’ego. Po pół roku przyszedł moment, w którym obie zakopały wojenny topór. O co poszło księżnym? Wszystko przez różnice charakterów. Jak się okazuje, Księżna Meghan nie zawsze potrafi zatrzymać język za zębami i potrafi dosadnie kogoś obrazić. Przed ślubem w trakcie przymiarek, Meghan Markle powiedziała coś obraźliwego w kierunku Kate Middleton. Słowa były na tyle ostre, że Księżna Cambridge uroniła łzy. Wszystko stało się w obecności małej księżniczki Charlotte. Czyżby obraza dotyczyła właśnie jej? 

Meghan Markle i Kate Middleton pogodzone

W okresie świątecznym media zalały zdjęcia Rodziny Królewskiej, która wybierała się na Bożenarodzeniową mszę. Zarówno widzowie wydarzenia, jak i czytelnicy mediów dostrzegli, że między żonami Williama i Harry’ego panuje przyjazna atmosfera. Meghan i Kate szyły obok siebie, cały czas się uśmiechając i rozmawiając ze sobą. Wygląda na to, że obie znowu się lubią i nie żywią do siebie urazy.

Media brytyjskie doniosły jednak, że zgoda ma wynikać z odgórnego nakazu Elżbiety II, która również starała się rozmawiać z synowymi. Według nich Królowa Wielkiej Brytanii poprosiła, aby księżne w trakcie drogi do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham, chociaż udawały, że konflikt został zażegnany. 

ZOBACZ GALERIĘ:

Meghan Markle
Fot. instagram.com/kensingtonroyal 

Wspólne wyjście rodziny królewskiej na Bożenarodzeniową mszę wzbudziło duże zainteresowanie. Wszystko przez zauważalną sympatię, między księżnymi. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
Następny artykułMiley Cyrus: Ślub jak z bajki. Zdjęcia mówią wszystko
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.