Meghan Markle i książę Harry już 19 maja staną na ślubnym kobiercu. Z pewnością cały świat wstrzyma oddech, kiedy zobaczy piękną Meghan w białej sukni, której przygotowywanie jest w trakcie. W związku z ceremonią ślubną książęcej pary, świtało dzienne ujrzał krępujący sekret księżnej Diany. Co takiego się wydarzyło?

Meghan Markle z pewnością dołoży wszelkich starań, aby jej suknia była wyjątkowa i zapadła na długo w pamięci wszystkich. Suknie Diany oraz Kate wzbudzały ogromny zachwyt i były inspiracją dla wielu przyszłych panien młodych. Okazuje się, że księżna Diana zaliczyła pewną wpadkę, którą mało kto zauważył, a która wykonawczynię sukni ślubnej prawie doprowadziła do zawału!

Meghan Markle przez ślubny sekret księżnej Diany będzie bacznie obserwowana?

Księżna Diana swoją suknią wywołała niemałe zaskoczenie. Piękna kreacja, która została uszyta z jedwabiu w kolorze kości słoniowej, nie jedną kobietę przyprawiła o zawrót głowy. Cały świat nie posiadał się z zachwytu, jednak nie wszyscy byli tego samego zdania.

Kiedy postać księżnej Diany wyłoniła się z powozu, na pierwszy plan od razu wkradła się przepiękna suknia. Ślub był ogromnym wydarzeniem, ponieważ po raz pierwszy został w całości transmitowany w telewizji, a wzruszający moment przysięgi mógł oglądać cały świat.

Jedwabna suknia księżnej na jej filigranowej figurze wyglądała przepięknie. Wyszyta była cekinami oraz perłami, a całość kreacji dopełniała zabytkowa koronka. Ślubna kreacja księżnej Diany była prawdziwym dziełem sztuki, nad którym rozpływał się cały świat. Jednak jest jedna osoba, która po zobaczeniu w sukni księżnej, była załamana!

Omal nie dostała zawału, kiedy zobaczyła ślubną suknię księżnej

Elizabeth Emanuel, która wraz z mężem stworzyła kreację, nie była zadowolona z efektu finalnego. Para przez długi czas ręcznie wyszywała każdy najmniejszy szczegół sukni, dlatego była dla nich szczególnie ważna. Nic dziwnego, że kiedy Elizabeth zobaczyła, co się stało z suknią, zalała się łzami, ale to nie były łzy radości.

Wiedzieliśmy, że odrobinę się wygniecie, ale gdy przyjechała do St Paul’s i wysiadła, a ja zobaczyłam ten wymięty materiał, myślałam, że zemdleję. Byłam przerażona, naprawdę, bo sukienka była cała wygnieciona. O wiele bardziej niż sądziliśmy – wyznała w rozmowie z ITV.

Choć nikt prócz Elizabeth nie zwrócił na ten fakt uwagi, a suknia stała się jedną z najpiękniejszych, to trzeba przyznać, że dla twórców musiał to być bardzo stresujący moment. Myślicie, że przez sekret, który teraz wyszedł na jaw, ludzie będą wytykać każdy błąd w kreacji Meghan?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda UNIEWINNIONY. Rodzice zamordowanej przeżywają koszmar
  2. Mało kto o tym wie. Nowotwór i śmierć bliskiej osoby odebrały Lewandowskiej radość życia
  3. Dramat Joanny Moro. Aktorka traci dach nad głową

Źródło: jastrzabpost.pl