Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle napisała książkę kucharska! Kulisy zaskakują
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 19.09.2018 14:11

Meghan Markle napisała książkę kucharska! Kulisy zaskakują

Meghan Markle
instagram.com/kensingtonroyal/

Meghan Markle napisała książkę kucharską! Księżna Sussex już nie raz przyznawała, że jej wielką pasją jest gotowanie. Teraz media donoszą, że Meghan ma zamiar ją wydać. Czyżby zwykła pasja przerodziła się w coś więcej? Jesteście ciekawi o co chodzi, co znajdzie się w książce kucharskiej Markle i kiedy będzie można ją kupić?

Meghan Markle, jak podają zagraniczne media, wyda książkę kucharską razem z kobietami, które dotknęła wielka tragedia. Zdarzenie miało miejsce w czerwcu ubiegłego roku. W wyniku tego nieszczęścia zginęło wielu mieszkańców wieżowca w centrum Londynu. Spora część osób została również ciężko ranna. Świeżo upieczona żona Harrego postanowiła wesprzeć akcję zabrania pieniędzy dla poszkodowanych, w wyniku tego powstanie książka kucharska, której środki trafią do potrzebujących. Informację potwierdził w poniedziałek Pałac Kensington.

Książka Meghan Markle trafi do sprzedaży we wrześniu.

Meghan Markle wydaje książkę?

Instagram Pałacu jest pełen wyjątkowych zdjęć i filmów. Wczoraj na oficjalnym kanale opublikowano fotografię i krótkie, ale urokliwe wideo, na którym Meghan Markle szaleje w kuchni razem z innymi kobietami. Na filmiku pokazano zajawki, jak księżna Sussex pomaga ofiarom w przygotowaniu posiłków.

Niedawno do informacji publicznej podano, że Meghan systematycznie od stycznia odwiedzała kuchnię w Al Manaar Centre w Londynie. Kobiety, które tam gotują, zostały dotknięte pożarem w 2017 roku. Księżna bardzo chętnie udzielała się i pomagała pokrzywdzonym w kucharzeniu. Owocem tej akcji charytatywnej będzie książka, która jest efektem wspólnej pracy księżnej i poszkodowanych kobiet.

Te, które wspólnie gotowały z Meghan Markle wspominały, że ich kuchnia jest źródłem dobrego jedzenia, miłości, ale również wsparcia i przyjaźni. Kiedy jedna z nich zaczęła przygotowywać posiłek, w jej oczach pojawiły się łzy, podaje portal fakt.pl.

Dla wielu z ofiar wejście do prawdziwej kuchni było bardzo emocjonującym przeżyciem. Po pożarze niewielka grupa osób zaczęła zbierać się w Muzułmańskim Centrum Dziedzictwa Kulturowego Al-Manaar. Do kobiet zaczęło dołączać więcej osób, które chciały uzyskać wsparcie. W ten właśnie sposób powstała ich wspólna kuchnia Hubb, co po arabsku oznacza miłość.

Jak narodził się pomysł napisania i wydania książki? Kiedy księżna dowiedziała się, że kuchnia kobiet może być otwarta tylko dwa dni w tygodniu, z powodu braku funduszy, wtedy narodził się pomysł na stworzenie książki kucharskiej.

Meghan Markle kocha gotować?

Kobiety przyznają, że Meghan Markle bardzo mocno zaangażowała się w pomoc przy przygotowaniu posiłków. Nic dziwnego, sama księżna Sussex wielokrotnie przyznawała, że jej pasją jest gotowanie.

Jak podaje portal fakt.pl, jedna z uczestniczek zdradziła, że Meghan Markle nie straszny był fartuch i płukanie ryżu. Kobieta żartuje, że nie wie jakim cudem księżna zgodziła się na wykonanie takiego zadania. Jak podaje Pałac Kensington na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, książka kucharska będzie nosiła tytuł „Together: Our Community Kitchen”. Trzy pierwsze strony poświęcono przemowie od księżnej. W książce znajdziemy ponad pięćdziesiąt przepisów.

Spotkania z kobietami były bardzo kameralne i jak podają media, wizyty były prywatne. Na filmiku, który można zobaczyć na Instagramie, widać gołym okiem, że dla księżnej Sussex możliwość niesienia pomocy innym ludziom sprawia radość.

Nie od dzisiaj wiadomo, ze Meghan Markle mocno angażuje się w akcje charytatywne. Niedawno pisaliśmy o tym, że księżna Sussex prowadziła kiedyś bloga, na którym opisywała swoje podróże. Swoją stronę traktowała jako pamiętnik. Umieszczała na nim również zdjęcia z podróży charytatywnych.

14 czerwca 2017 roku w dzielnicy North Kensington, w Londynie wybuchł pożar w wieżowcu Grenfell Tower. Budynek wzniesiono w latach 70. było około 120 mieszkań komunalnych. Szacowano, że w budynku mieszka około 600 osób. Większość z mieszkańców była muzułmanami. W pożarze zginęły 72 osoby. Okazało się, że przyczyną tragedii było zwarcie instalacji elektrycznej.

Z końcem czerwca w mediach pojawiła się informacja, że przyczyną była uszkodzona lodówka. Ogień objął 24 piętra budynku.

Meghan Markle

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Zabawa zabawa” pierwszy polski film o kobietach alkoholikach. W rolach głównych Kulesza, Dorociński
  2. Najpopularniejsze diety w Polsce to zwykłe oszustwo. Strzeż się ich jak ognia
  3. Te buty to hit jesieni! Gwiazdy dosłownie oszalały na ich punkcie

źródła: fakt.pl, kobieta.onet.pl, plotek.pl, wikipedia.pl