Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kiedy Kate otworzyła prezent od Meghan Markle, cały dwór oniemiał!
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 22.05.2018 15:20

Kiedy Kate otworzyła prezent od Meghan Markle, cały dwór oniemiał!

Meghan Markle
instagram.com

Ślub Meghan Markle i księcia Harrego za nami! Każdy detal ze ślubu wzbudza ogromne emocje w mediach. Teraz kolejny szczegół wywołał spore zamieszanie, księżna Kate dostała wyjątkowy prezent od świeżo upieczonej panny młodej. Co to takiego? 

Meghan Markle już oficjalnie jest małżonką księcia Harrego. Ślub, który odbył się w sobotę, do dziś komentowany jest w mediach na całym świecie. Uroczystość zdecydowanie może zaliczyć do tych udanych, księżna Sussex (bo taki tytuł został nadany Markle) wyglądała przepięknie w prostej sukni. Książę Harry również wyglądał świetnie, mimo że zdecydował się na brodę, która jest absolutnie zakazana do brytyjskiego munduru.

Nie tylko Kate

Meghan podarowała taki sam prezent również swoim najbliższym przyjaciółkom, w tym Benicie Live oraz projektantce mody, Jessice Mulroney. Dzieci tych wyjątkowych dla serca Meghan Markle pań obecne były w orszaku ślubnym książęcej pary. Widać zatem, że więzi między nimi są mocne. Co to za prezent? Bransoletka marki Zofia Day – przepiękne, złote i przede wszystkim delikatne cacuszko, które z pewnością przypadnie do gustu wybrance księcia Williama. Jedna bransoletka kosztowała ok. 2 tysiące złotych!

Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie tak 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Na ceremonię ślubną przeznaczyli oni 32 mln funtów, to więcej niż na swój ślub przeznaczyli księżna Kate i książę William, którzy wydali 23,7 mln funtów. Meghan miała na sobie sukienkę francuskiego domu Givenchy. Wyglądała bardzo elegancko, a jej sukienka porównywana była do stylu Audrey Hepburn. Mimo pozornie minimalistycznej sukni i mniej minimalistycznego welonu koszty ślubu były jednak wysokie. Zrobili to z prawdziwym rozmachem, jak przystało na royal wedding.

Meghan Markle wielką fanką biżuterii

Meghan Markle jest wierna marce Zofia Day. Miała ją na sobie podczas sesji do „Vanity Fair” z roku 2017, która była bardzo udana. Markle wyglądała przepięknie, a subtelne kolczyki marki Zofia Day tylko dodawały jej uroku. W pzypadku podarków dla gości na swoim ślubie, zdecydowała się jednak na bransoletki.

– To dla mnie zaszczyt, być częścią historii i przekazać moją biżuterię jako prezenty ślubne z okazji tego wielkiego wydarzenia – powiedziała szefowa i założycielka marki Lisette Polny.

Meghan Markle

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Afera! Ewa Chodakowska oszukała 150 tys. fanów. Takiego hejtu jeszcze nie widzieliśmy
  2. Żywa Barbie przed operacjami plastycznymi. Wyciekły zdjęcia, jest nie do poznania!
  3. Uczestniczki Projektu Lady zachwalają Rozenek. „Ale piękna, zaraz się posram”
  4. Edyta Górniak w szpitalu. Jest źle