Meghan Markle jest księżną, która natychmiast zyskała sympatię na całym świecie. Księżna Sussex, choć zmagała się z poważnymi problemami ze strony swojej rodziny, zawsze była uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do wszystkich sytuacji. W sobotę Meghan Markle będzie obchodziła urodziny. To bez wątpienia wielki dzień, a księżna otrzymała prezent od polskiej projektantki! 

Meghan Markle jest bardzo aktywna i chętnie udziela się społecznie. Odważnie walczy o prawa kobiet, dzięki czemu jest bardzo szanowaną postacią na arenie międzynarodowej. Księżna Sussex często wzbudza zachwyt i jest inspiracja dla wielu kobiet. Fakt, że będzie obchodziła urodziny, wzbudził ogromne zainteresowanie, a prezenty dla Meghan przygotowuje wiele osób. Polska projektantka także postanowiła obdarować Markle upominkiem z okazji urodzin. Co dostała księżna Sussex?

Meghan Markle dostała prezent od polskiej projektantki?

4 sierpnia będzie niesamowicie ważnym dniem dla Meghan Markle. Piękna księżna Sussex będzie obchodziła swoje 37 urodziny. Trzeba przyznać, że Markle prezentuje się rewelacyjnie, a jej wiek dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. Co ciekawe, Meghan pierwszy raz będzie obchodziła swoje urodziny, jako członek rodziny królewskiej.

Bez wątpienia Meghan Markle może liczyć na cudowne prezenty od swojego męża – księcia Harrego, a także rodziny królewskiej, czy bliskich znajomych. Meghan ma także bardzo dobre relacje z Kate Middleton, od której także może otrzymać wyjątkowy podarunek. Warto zaznaczyć, że jeden urodzinowy prezent księżna Sussex już dostała i był to prezent od… polskiej projektantki!

Aleksandra Kościkiewicz podarowała Meghan torebkę, która wykonana jest ze skóry ekologicznej, a jej koszt to 1199 złotych. Marka projektantki szeroko promuje wartości, które są niesamowicie bliskie księżnej Sussex, można więc odnieść wrażenie, że będzie to bardzo trafiony i miły prezent.

Elissa Allen – dyrektor PETA, w rozmowie z OK!Online wyznała, że jej zdaniem jest to doskonały prezent, który idealnie pasuje do Meghan Markle:

– Ta torba jest absolutnie idealna dla księżnej, ponieważ jest ona weganką, dba o zwierzęta i środowisko – powiedziała Allen.

Podoba wam się pomysł na prezent projektantki? My uważamy, że to wspaniały gest i mamy nadzieję, że Meghan polubi torebkę od Aleksandry Kościkiewicz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle
fot. instagram.com / meghan_markle
meghan markle
fot. instagram.com / hrhprinceharryandmeghan
meghan markle
fot. instagram.com / harpersbazaarukraine

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zombie Boy nie żyje. Model z teledysku Lady Gagi popełnił samobójstwo
  2. H&M musi tłumaczyć się z rozmiarówki! Blogerka PLUS SIZE nie zmieściła się w ich spodnie
  3. Gwiazda TVN ZLINCZOWANA. Zrobiła coś bardzo niestosownego

Źródło: kozaczek.pl

Poprzedni artykułSara Boruc atakuje inne WAGs. „Robią infantylne sesje zdjęciowe w NIE SWOICH DOMACH”
Następny artykułWiemy, co czeka Demi Lovato po wyjściu ze szpitala